• Анатоли Господинов се опитва да хитрува и получава жълт картон за бавене на играта.

90+4'
  • Слаб удар на Георги Божилов с глава, който също не застрашава вратата на "червените". 90+3'
  • Центриране на Исмаил Иса отдясно, Господинов лови без проблем.

90+2'
  • 11 минути добавено време.

90'
  • В крайна сметка Борис Галчев се завръща на терена, но се придвижва много трудно.

87'
  • Капитанът на ЦСКА Борис Галчев не може да продължи срещата и гостите ще трябва да доиграят срещата с 10 човека. Галчев получи схващане, което не му позволи да завърши мача.

85'
  • Голяма част от феновете на Берое вече напускат стадиона в Стара Загора

83'
  • Педро Маркес получава жълт картон за задържане на Васил Попов.

83'
  • Васил Попов заменя Станислав Маламов.

82'
  • Виктор Райчев заменя Милен Кикарин.

75'
  • Владимир Зафиров стреля отлично с глава след центриране от корнер, но топката минава на сантиметри от напречната греда.

75'
  • Витанов заменя Николай Цветков.

73'
  • Новото попълнение Педро Маркес се появява на мястото на Спас Делев.

70'
  • Георги Божилов удра в главата с крак Ангел Грънчов. Защитникът има нужда от лекарска помощ.

66'
  • Спас Делев пада на границата на наказателното поле след съприкосновение с Динчев, но реферът показва играта да продължи.

64'
  • Играта е спряна, за да се окаже медицинска помощ на Анатоли Господинов.

63'
  • Страхотен шанс за Берое. Спас Делев центрира в наказателното поле, където Исмаил Иса стреля с глава, но над вратата.

62'
  • Корнер в полза на Берое.

61'
  • Георги Божилов се появява на мястото на Елиаш в тима на Берое.

60'
  • Жълт картон за Елиаш.

56'
  • Сърмов заменя Том в състава на ЦСКА!

56'
  • 2:0 за ЦСКА след страхотен гол за "червените"! Станислав Маламов получи топката отляво на нападението на гостите, преодоля по страхотен начин Атанас Зехиров, пращайки го на земята, а след това с външен фалц центрира коженото кълбо на главата на Борис Галчев, а капитанът на ЦСКА покачи на 2:0.

54'
  • Корнер за Берое.

52'
  • Центриране към Милисавлевич в наказателното поле, който обаче не успява да достигне топката и тя попада в ръцете на Анатоли Господинов.

51'
  • Заучено изпълнение на фаул от страна на домакините, но ударът на Зехиров дори не стигна до вратата на гостите.

48'
  • Без промени в двата тима на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Фрапантен пропуск на Маламов. След центриране на Преслав Йорданов отдясно, Маламов бе оставен непокрит на далечната греда, но прати топката в аут.

44'
  • Корнер в полза на ЦСКА след добра игра на Маламов отляво.

42'
  • Нов страхотен шанс за гостите! След прекрасна контраатака, Кирил Динчев проби по дясното крило и центрира към Преслав Йорданов, който отклони топката, но Илко Пиргов докосна коженото кълбо, пращайки го в напречната греда.

38'
  • Възможност за ЦСКА! Аясс пробва да изведе Маламов, но Пиргов излиза придвидливо и лови на самата граница на наказателното поле.

35'
  • Нов шанс за Берое! Извеждащият пас на Спас Делев обаче отново е пресечен от вратаря Анатоли Господинов.

29'
  • Великолепен шанс за Спас Делев. Футболистът на Берое получи пред наказателното поле, обърна се и стреля, но високо над вратата.

28'
  • Далечен шут на Йордан Йорданов, който попада право в ръцете на Илко Пиргов.

25'
  • Неманя Милисавлевич получава на лявото крило, но вместо да пробие, пробва пас към Спас Делев и греши.

24'
  • Преслав Йорданов е задържан в половината на Берое, откъсващ се сам срещу вратаря на Берое. Асистент реферът сигнализира, но Цветан Кръстев посочи играта да продължи. Веднага след това домакините пропуснаха отлична възможност да изравнят резултата/

17'
  • Чорбаджийски също е декориран в жълт за задържане на Спас Делев.

14'
  • Отборът на Берое предпочита да напада отдясно, където Милен Кикарин изпитва трудности в отбраната на "червените".

13'
  • Милен Кикарин получава първия жълт картон в мача.

10'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Маламов намери отлично Преслав Йорданов по лявото крило, нападателят проби в наказателното поле и стреля по диагонала. Илко Пиргов успя да се намеси и да избие топката, но тя попадна в притичалия Самир Аясс, който без проблеми се разписва от няколко метра. 1:0 за ЦСКА в Стара Загора!

5'
  • Националният селекционер Ивайло Петев наблюдава мача. На стадиона в Стара Загора присъстват близо 10 000 зрители, от които 4000 са фенове на ЦСКА.

5'
  • Отговорът на Берое дойде почти веднага. Още в ответната атака Исмаил Иса стреля към вратата след центриране оляво, но Кикарин успява да блокира изстреля и да прати топката в ъглов удар.

4'
  • След центрирането от корнер, топката попадна в Станислав Маламов, който обаче от неудобна позиция не успя да стреля точно.