• 54’ Валентин Йосков
  • 84’ Мартин Костадинов
  • Край на мача.

90'
  • Андреас Васев центрира в наказателното поле, намери резервата Костадинов, който не остави шанс за вратаря на домакините за 0:5.

84'
  • На два пъти домакините имаха възможност да намалят резултата, но Каламов и Фатов не намериха целта.

• ГОЛ за Черно море! Валентин Йосков беше изведен в наказателното поле на Вихър Строево и матира вратаря Малинов за 4:0 в полза на Черно море.

54'
  • ГОЛ за Черно море! Симеон Райков се разписа за 3:0 в полза на Черно море, след като Йосков стреля, вратарят отби кълбото, което попадна в Райков и той реализира втория си гол в двубоя.

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Коматево.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Нов гол за гостите! Вареа не остави шанс на стража на домакините, след като от два метра се разписа за 0:2.

43'
  • Гол за Черно море! Симеон Райков се разписа след като с мощен удар от 27 метра матира вратарят на домакините.

39'
  • Райков центрира от корнера, топката се удари в гредата и се върна в игралното поле.

38'
  • Андреас Васев центрира от пряк свободен удар, но от два метра Йосков не намери целта.

32'
  • Станчев стреля опасно към вратата на Малинов, но вратарят на Вихър се справи със ситуацията.

23'
  • Вареа стреля опасно, а след него и Райков пробва мерника си, но прати топката в аут.

21'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението му, бранител изчисти отново в корнер, след второто изпълнение Даниел Георгиев извърши нарушение в атака.

20'
  • Бургхардт нацели напречната греда след тупалка от 22-23 метра.

13'
  • Черно море владее повече топката в началните минути на двубоя.

• Симеон Райков не се ориентира добре и пропусна възможността да открие резултата в полза на Черно море.