• Край на мача

90+5'
  • Спас Спасов реализира второ попадение за Спартак Плевен!

90+1'
  • Гол за Спартак Плевен! Спас Спасов направи резултата 2:0 след хубаво изпълнение.

90+1'
  • Жълт картон за Владими Каптиев.

89'
  • Жълт картон за Кристиян Иванов за задържане на Димитров.

87'
  • Калоян Ангелов е заменен от Калоян Бонев в състава на Локомотив София.

85'
  • Стефан Христов реализа след като първоначално Емил Петров изби след удар на Долапчиев, но топката отскочи към Христов, който бе в добра позиция и реализира.

83'
  • Гол за Спартак Плевен! Стефан Христов бележи за 1:0.

83'
  • Нова смяна в състава на Спартак Плевен. Митов е сменен от Николаей Велков.

83'
  • Нова атака за Спартак Плевен завършва с удар по посока вратата на Емил Петров, но той улови топката.

81'
  • Атака за Спартак Плевен. Центриране към Долапчиев, но Дание Пеев се намеси навреме.

77'
  • Смяна в състава на Спартак Плевен. Иво Иванов е заменен от Спас Спасов.

71'
  • Атака на Спартак Плевен. Стефан Христов отправи удар, който бе спасен от  Емил Петров.

70'
  • Жълт картон за реплики за Цветан Караколев от Спартак Плевен.

64'
  • Жълт картон за Васил Вакадинов.

64'
  • Емил Виячки получава медицинска помощ.

61'
  • Атака за Спартак Плевен. Каптиев центрира добре, но Емил Петров улови топката и предотврати опасността.

55'
  • Цветан Караколев заменя Кирил Вълов в състава на Спартак Плевен.

47'
  • Смяна в състава на Локомотив. Слави Паскалев заменя Йордан Ризов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пеев намери Калоян Ангелов, който обаче стреля над вратата на Спартак Плевен.

45+1'
  • Жълт картон за Мартин Митов от Спартак Плевен.

43'
  • Иво Иванов пропусна от дузпата. Вратарят на Локомотив София Емил Петров спаси, след като показа добър рефлекс.

39'
  • Жълт картон и за Богомил Христов за реплики към съдията.

38'
  • Червен картон за Александър Горанов.

36'
  • Дузпа за Спартак след игра с ръка на Горанов.

36'
  • Жълт картон за Емил Виячки от Локомотив София.

25'
  • Жълт катрон за Димитър Геортиев от Локомотив София за симулация.

20'
  • Атака за Локомотив София, при която Димитър Пантев спаси отбора си. Димитър Георгиев не успя да преодолее стража на домакините.

18'
  • Удар на Иво Иванов с глава към вратата на Локомотив София, но домакините спечелиха само корнер.

13'
  • Жълт картон за Александър Горанов от Локомотив София.

11'
  • Първата атака за Спартак Плевен завършва с удар високо над вратата на Локо София.