• КРАЙ НА МАЧА.

90+6'
  • Данило Асприля нацели страничната греда на вратата, пазена от Марио Кирев. След пряк свободен удар, изпълнен от Асприля топката се отби от крак на защитник и удари гредата.

90+3'
  • Жълт картон за Диего Фераресо.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Жълт картон за Владимир Семерджиев.

90'
  • Иван Вълчанов заменя Манзоро в състава на Славия.

84'
  • Милчо Ангелов заменя Бьорн Йонсен.

81'
  • Чудесен шанс за Литекс. Отлично подаване на Иван Горанов в наказателното поле на Славия, Йонсен опита да намери топката с глава, но не успя да застраши вратата на домакините.

78'
  • Хенри Рохас Делгадо опита извеждащо подаване на Георгиев, но неточно.

76'
  • Жълт картон за Антон Крачунов.

76'
  • Жълт картон на Александър Георгиев.

73'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

71'
  • Нова смяна в състава на Литекс. Александър Георгиев влиза на мястото на Нунеш.

70'
  • Жълт картон за Данило Асприля.

69'
  • Страхотен пропуск за Славия! Манзоро пусна в наказателното поле към Антон Карачанаков, който вече паднал на тревата, не успя да насочи топката.

68'
  • Мбарга напуска, а на негово място влиза Владимир Семерджиев.

66'
  • Смяна в състава на Литекс. Цветков влиза на мястото на Никола Колев.

64'
  • Нова възможност за Славия. Хубаво центриране на Антон Карачанаков, но ловчанлии се справиха в защита.

56'
  • Смяна в състава на Славия. Петър Атанасов влиза на мястото на Янис Карабельов.

54'
  • Атака на Литекс. Отсъдено е обаче нарушение за Бьорн Йонсен срещу съперник.

51'
  • Хубава атака на Литекс в началото на второто полувреме, но Кирев улови топката.

47'
  • "Равностоен мач. Имахме три-четири ситуации, просто не бяхме се подредили правилно. Ако бяхме, можехме да поведем. През второто полувреме също ще имаме ситуации, въпросът е да реализираме един гол и да спечелим мача", коментира на почивката вратарят Георги Петков.

• НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Жълт картон за Мартин Дечев от Славия.

45'
  • Възможност за Литекс. Асприля бе на път да излезе сам срещу Марио Кирев, но Дечев се намеси навреме.

44'
  • Възможност за домакините, Карачанаков обаче се забави и атаката на Славия бе спряна.

40'
  • Чудесно включване от дълбочина на Франк Мбарга, който застраши вратата на Литекс, но отново не се стигна до попадение.

36'
  • Нова атака за Славия. Карабельов напредна и опита да намери съотборник, но защитата на гостите отново се справи.

35'
  • Страхотен изстрел на футболист на Литекс и чудесно спасяване на Марио Кирев.

33'
  • Футболистите на Славия са доста активни и правят силни първи 30 минути на мача.

30'
  • Директен обстрел на вратата на Биривиейра от Антон Карачанаков, но той стреля над вратата.

28'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов, който спря непозволено съперник.

27'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Литекс, Крачунов опита да отклони топката, но е отсъдена засада.

26'
  • Далечен изстрел на Янис Карабельов, но неточен.

24'
  • Хубав шанс се разкри пред футболистите на Славия, но топката не стигна до Карачанаков.

23'
  • Опасна атака за Славия. Манзоро преодоля един защитник и навлезе в наказателното поле а Литекс, но гостите се справиха.

18'
  • Възможност за Литекс. Никола Колев стреля, но далеч от вратата в аут.

10'
  • Опасна атака за Литекс, Асприля опита хубаво извеждащо подаване, но не се стигна до нещо по-сериозно.