• КРАЙ НА МАЧА! Славия победи Левски с 3:1.

• Мигел Бедоя получава жълт картон за нарушение срещу Георги Петков.

90+4'
  • Четири минути продължение на мача!

90'
  • Джереми Манзоро съсипа Левски. Бърза контраатака на Славия завърши с подаване на Ради Василев, Карлос Фонсека се спъна в топката, но тя стигна до Манзоро, който от близка дистанция оформи хеттрика си.

88'
  • Последна смяна в Славия. Излиза Владимри Семерджиев, влиза Кире Ристевски.

86'
  • Втори жълт картон за Диего Фераресо след груб фаул срещу Мирослав Иванов.

85'
  • След корнера левскарите изпуснаха да изравнят. Първо Роман Прохазка стреля, но защитник изби, а после Илия Димитров с нов удар не можа да намери целта.

81'
  • Страхотен шанс за Левски да изравни. Мигел Бедоя нахлу в наказателното поле и центрира към Валери Домовчийски, но в последния момент защитник изби в корнер.

80'
  • Славия не спира да контраатакува и има доста нахлувания в половината на "сините", но в последния момент не успяваха да реализират.

78'
  • Джереми Манзоро можеше да направи хеттрик, след като се откъсна в наказателното поле, но в последния момент падна и поиска дузпа.

73'
  • Младият Илия Димитров ще помага на Левски. Той влезе на мястото на неубедителния Луис Педро.

72'
  • Джереми Манзоро прави резултата 2:1. След самостоятелен пробив, при който навърза цялата защита на "сините", французинът стреля от границите на наказателното поле, но Пламен Илиев позволи топката да влезе в центъра на вратата му.

68'
  • Страхотен шанс за Славия. Костадин Дяков излезе сам срещу Пламен Илиев и тръгна да центрира, но в последния момент беше пресрещнат от защитник на Левски, който изчисти в корнер.

67'
  • Хубава продължителна атака на Славия, поне една минута "белите" коваха атаката си, но в крайна сметка не направиха нищо сериозно пред Пламен Илиев.

64'
  • Страхотен шанс за Левски да поведе. Мигел Бедоя намери Валери Домовчийски в наказателното поле, но неговият удар излезе в аут. Малко преди това Луис Педро не можа да засече топката в мрежата.

58'
  • Веднага след това и втора смяна в Славия. Излиза Касаи Кристиян, влиза Димитър Пиргов.

58'
  • Първа смяна и в състава на Славия. Излиза Душан Савич, влиза Станислав Генчев.

57'
  • Валери Домовчийски изравни резултата с гол от дузпа. Тя беше отсъдена за нарушение срещу Мирослав Иванов. Дузпата беше безспорна, а Домо не остави шансове на Петков.

55'
  • Първа смяна в мача. Излиза Пламен Крумов, влиза Мирослав Иванов.

52'
  • Левски имаше шанс да изравни след пряк свободен удар, но слабо изпълнение на Бедоя позволи на Ради Василев да направи контраатака. Той преодоля целия терен, но в последния момент Роман Прохазка му отне.

51'
  • Още един пропуск на Славия. Радослав Василев се озова сам срещу Пламен Илиев след извеждащо подаване, но стреля слабо и стражът улови.

48'
  • Първа опасност пред вратата на Левски след почивката след ъглов удар, но защитата изби в последния момент.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46'
  • Край на първото полувреме! Славия води с 1:0, а Левски е с човек по-малко.

45+4'
  • Изключително странна ситуация. Аймен Белаид е изгонен за втори жълт картон. Преди това той беше вкарал топката в мрежата, но с ръка. Кабаков първоначално призна попадението, но после го отмени и даде втори жълт картон на защитника за провинението му.

45+3'
  • Първи жълт картон и за играч на Славия. Получава го Диего Фераресо за грубо нарушение.

45+1'
  • Славия открива резултата след прекрасно изпълнен пряк свободен удар от Джереми Манзоро. Той прати топката в горния десен ъгъл и Пламен Илиев не можа да отреагира.

44'
  • Втори жълт картон в мача и той пак е за играч на Левски. Аймен Белаид е декориран заради претенции към съдията за неправилно отсъден тъч.

42'
  • Далечен изстрел на Луис Педро, но топката отново лети далеч в аут.

35'
  • Хубаво центриране на Краев от ъглов удар, Георги Петков увисна и топката кацна на главата на Стойчев. Защитникът обаче я прати в аут.

32'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Веселин Минев. Капитанът на Левски е декориран заради реплика към съдията.

31'
  • Невероятен пропуск на Левски! След подаване на Роман Прохазка топката стигна до Луис Педро, който се озова сам срещу Петков. Холандецът обаче реши да го прехвърля и пропиля страхотния шанс.

30'
  • Възможност за Левски след пряк свободен удар. Центрирането обаче е засечено от Борислав Стойчев далеч в аут.

28'
  • Славистите стават доста по-активни. Първо Жереми Манзоро не успя да се разпише и топката беше избита от защитник на Левски, а при добавката Костадин Дяков стреля далеч в аут.

26'
  • Страхотен пропуск на Славия. Радослав Василев се оказа на хубава позиция след центриране, но в последния момент Пламен Илиев улови пред главата му.

25'
  • Продължителна атака на славистите, която завърши със слаб удар на Радослав Василев, а после и Карлос Фонсека не беше концентриран.

23'
  • Валери Домовчийски опита да стреля от движение от воле, но ударът му беше слаб и Георги Петков улови топката.

22'
  • Хубава възможност за Левски след центриране на Краев от пряк свободен удар, но Прохазка не намери топката.

21'
  • Хубава възможност за Левски, която беше създадена от Луис Педро и Мигел Бедоя. След тяхна комбинация топката стигна до Веско Минев, който центрира около точката на дузпата, но там Домовчийски не се ориентира и топката беше избита.

19'
  • Опасен пробив на Луис Педро в наказателното поле, като след двойно подаване с Мигел Бедоя холандецът се озова на стрелкова позиция, но се оказа, че е бил в засада.

14'
  • Първа възможност за Славия след пряк свободен удар. Радослав Василев игра с глава след центрирането, но прати топката в аут.

12'
  • С неразчетеното си излизане Георги Петков предизвика контузии на няколко играчи. Той падна върху двама свои съотборници и Валери Домовчийски от Левски. Впоследствие и той се контузи и теренът заприлича като след бойно поле. Лекарите и на двата отбора се намесиха.

10'
  • Първи ъглов удар в мача. Изпълнява го Божидар Краев от състава на Левски, но Валери Домовчийски стреля далеч в аут с глава.