• КРАЙ НА МАЧА. СЛАВИЯ РАЗБИ БОТЕВ С 3:0!

• Казаков смени Иршак в състава на Ботев.

85'
  • Жълт картон за Манзоро.

76'
  • Славистите остават двама на един, но този път Радослав Василев се засуети и пропусна нов гол.

72'
  • 3:0 ЗА СЛАВИЯ! Радослав Василев се възползва от нова грешка в центъра на отбраната на Ботев и бележи нов гол.

71'
  • Кире Ристевски сменя Цветомир Панов в състава на Славия.

69'
  • Радослав Василев стреля опасно с глава, топката минава на сантиметри от вратата на Ботев.

69'
  • 68'
  • Момчил Цветанов е изведен в наказателното поле на Славия, пробивът му отляво стига до аутлинията, но подаването му е право в ръцете на Петков.

67'
  • Удар на Иван Цветков след разбъркване в наказателното поле на Славия, топката попада право в ръцете на Петков.

62'
  • Иван Цветков влиза на мястото на Гамаков в тима на Ботев.

58'
  • Радослав Василев прави 2:0 за Славия. Дяков асистира за попадението.

56'
  • Бургзорг напуска, Генчев влиза в състава на Славия.

55'
  • Невероятен пропуск на Момчил Цветанов. Георги Петков изпуска една лека топка, но вместо да я довкара във вратата, Цветанов изпраща топката в аут.

54'
  • Фонсека пропусна да покачи на 2:0. Манзоро му асистира, извеждайки го сам срещу вратаря, но той не успя да го преодолее.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА СЛАВИЯ.

45+1'
  • Претенции за дузпа на пловдивчани за игра с ръка и докосване на ръката на Бургзорг до топката има, но Цветан Кръстев казва играта да продължи.

45+1'
  • Томаш Иршак е поредният, получил жълт картон.

43'
  • Цветомир Панов получи жълт картон.

39'
  • Хубава атака на Ботев отляво. Цветанов центрира, бранител избива в корнер. След това защитата на "белите" се справя.

36'
  • Корнер за Славия. Везалов стреля с глава, но малко над вратата.

34'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 1:0. Карлос Фонсека е изведен сам срещу вратаря и го преодолява

32'
  • Бургзорг получи първия жълт картон в мача.

30'
  • Нов корнер в полза на Ботев. Огнянов центрира, всички остават под топката.

21'
  • Корнер за пловдивчани след бърза атака на Ботев. Гамаков изпраща топката над вратата на Славия.

20'
  • Шут от средна дистанция на Мариян Огнянов, Георги Петков лови топката.

17'
  • Балтанов извежда Цветанов под ъгъл в наказателното поле на Славия, ударът на Цветанов е спасен от вратаря Петков.