• 77’ Александър Башлиев
  • 41’ Момчил Цветанов
  • Край на мача

90+4'
  • Фрапантен пропуск на Момчил Цветанов за Верея. Елиаш намери Цветанов в наказателното поле, но той стреля в ръцете на вратаря.

90+3'
  • Шанс за Пирин! Влади Златинов отправи хубав удар, но право в ръцете на вратаря на Верея Иван Караджов.

90+1'
  • Опасност пред вратата на Верея! Тони Тасев напредна и стреля, но Иван Караджов успя да избие с една ръка.

89'
  • Шанс за Пирин. Даниел Младенов обаче стреля неточно след като бе намерен от Ндуе Муйеци.

85'
  • Балде напуска, а на негово място Георги Андонов в състава на Верея.

83'
  • Жълт картон за Елиаш от Верея.

82'
  • Нов изстрел от воле на Башлиев, но ударът му нямаше точност.

79'
  • Гол за Пирин! След грешка в защитата на Верея, Стилиян Николов намери Александър Башлиев, който стреля добре и бе точен за 1:1.

77'
  • Владислав Златинов заменя Станислав Костов в състава на Пирин.

76'
  • Тони Тасев центрира, но Караджов се намеси добре.

75'
  • Нарушение срещу Станислав Костов пред наказателното поле на Верея.

75'
  • Смяна в състава на Верея. Елиаш заменя Илиян Йорданов.

72'
  • Жълт картон за Георги Ангелов от Верея.

71'
  • Жълт картон за Александър Башлиев, който протестираше, че играта не е спряна след като Станислав Костов бе ударен в гърдите от Илия Мунин и остана да лежи в наказателното поле на Верея. Съдията Владимир Вълков обаче подмина ситуацията.

64'
  • Смяна в състава на Пирин. Муйеци влиза на мястото на Благов.

63'
  • Здравко Илиев е фаулиран. Домакините претендират, че Тони Тасев е ударил с умисъл съперника. Удар имаше, но не последва санкция за Тасев.

62'
  • Осман Балде фаулира Тони Тасев и следва статично положение. Тасев обаче стреля встрани от вратата на Караджов.

58'
  • Възможност за Пирин. Стилиян Николов видя включването на Даниел Младенов. Ударът обаче бе спасен от Иван Караджов.

53'
  • Атака за Пирин. Станислав Костов стреля, но ударът не бе проблем за вратаря на Верея.

49'
  • Атака за Верея. Еуженио центрира в наказателното поле, но Башлиев изчисти.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Тони Тасев изпълнява корнера. Караджов излезе и боксира. Пирин продължава да владее.

44'
  • Гол за Верея! Страхотно изпълнение на Момчил Цветанов! Амаду Сукуна отклони с глава към Цветанов след изпълнение на тъч, а Момчил Цветанов с левия крак от воле реализира за 1:0 за гостите.

41'
  • Педро Еуженио центрира от ъглов удар, но без нищо опасно за Пирин.

41'
  • Опасност при атака на Верея! Краси Костов обаче спаси след удар на Сукуна. Чудесен рефлекс на вратаря на Пирин.

40'
  • Жълт картон за Амаду Сукуна от Верея след грубо нарушение.

38'
  • Контраатака на Верея. След центриране към Амаду Сукуна, той не успя да засече добре. Еуженио центрира, но акробатичното изпълнение на Сукуна не сполучи.

36'
  • Центриране на Тони Тасев, след което Караджов боксира топката и опасността бе предотвратена.

35'
  • Напрежение в половината на Верея. Пирин атакува, като домакините претендираха за дузпа. Вратарят Иван Караджов излезе, но прибра краката си преди да се стигне до сблъсък със Станислав Костов.

30'
  • Тони Тасев с далечен удар, но му липсваше точност.

29'
  • Отново гостите атакуват, но защитата на Пирин се справи добре и Слаев извърши нарушение срещу Тони Тасев.

28'
  • Атака за Верея. Йорданов пусна топката в наказателното поле, а Еуженио не успя да отправи добър удар.

25'
  • Изстрел на Сукуна при статичното положение, но той изпрати топката над вратата на Пирин.

17'
  • Жълт картон за Антон Костадинов.

16'
  • Контраатака за Верея е спряна с нарушение на Антон Костадинов.

16'
  • Фрапантен пропуск на Осман Балде за Верея! Топката тупна пред Краси Костов след центрирането на Цветанов, той все пак успя да реагира и да избие, а пред голлинията Балде не успя да засече от близко разстояние.

14'
  • Амаду Сукуна  е съборен пред наказателното поле на Пирин. Момчил Цветанов изпълни.

14'
  • Атака на Пирин е спряна заради засада на Даниел Младенов.

12'
  • Отново напрежение в наказателното поле на Верея след няколко подавания на играчи на Пирин.

8'
  • Чудесна атака за Пирин! Пропуск на Даниел Младенов от чиста ситуация, след като получи от Благов зад гърба на цялата защита на гостите.

5'
  • Домакините от Пирин опитват атака. Илия Мунин обаче се ориентира навреме и се справи със ситуацията.