• КРАЙ НА МАЧА

90+7'
  • Жълт картон и за Красимир Костов от Пирин, който разкара топката след съдийски сигнал.

90+2'
  • 6 минути продължение на мача.

• Жълт картон за Тодор Траянов от Пирин.

90+1'
  • Последна смяна в Пирин - Юлиан Попев заменя Антон Костадинов.

89'
  • Втора смяна в Пирин - Даниел Младенов заменя Димитър Благов.

86'
  • Последна смяна за ЦСКА-София - Милчо Ангелов заменя Преслав Йорданов.

84'
  • Жълт картон за Кристиян Кощрна от Пирин за задържане.

83'
  • Нелош шут на Преслав Йорданов от дистанция! Нападателят опита да стреля без подготовка от границата на наказателното поле, а топката прелетя на метър встрани от левия стълб.

83'
  • Жълт картон за Преслав Йорданов от ЦСКА-София.

82'
  • Много лош сблъсък между Преслав Йорданов и вратарят на Пирин Красимир Костов. Симао опита да изведе нападателя в коридор, а стражът излезе да го пресрещне. Футболистът на "червените" се хвърли на шпагат, като опита да прибере краката си, предвиждайки сблъсъка, но удари лошо стража на домакините.

82'
  • Втора смяна в ЦСКА-София - Боби Галчев напуска, на негово място Кирил Десподов.

80'
  • Мачът е временно прекъснат заради зелена димка, хвърлена на терена от феновете на Пирин.

• Жълт картон за Влади Златинов от Пирин за реакция спрямо съдийско решение.

72'
  • Опасен шут на Виана от остър ъгъл и колеблива изява на Костов! Виана без проблем надигра Кощрна в ситуация ек на ек и от десетина метра нанесе отсечен удар към близкия ъгъл. Костов опита да боксира, а топката се плъзна по ръкавиците му и излезе в корнер.

68'
  • Много добро спасяване на Краси Костов! Антон Недялков посрещна от ждроб една отбита топка след корнер, а изстрелът му премина през куп тела, преди да достигне до вратата. Костов обаче внимаваше и с красив блонж изби встрани.

66'
  • Гол за Пирин - 1:1! Какво попадение на Димитър Благов! Крилото направи красиво двойно подаване с Антон Костадинов пред дъгата и получи в наказателното поле. Благов изчака топката да му дойде на левия крак и с кинжален шут под сглобката разстреля Георги Китанов.

63'
  • Първа смяна в Пирин - Станислав Костов напуска, Влади Златинов зае мястото му.

60'
  • Жълт картон за Борис Галчев от ЦСКА-София, който атакува съперник със закъснял шпагат.

57'
  • Опасен шут на Станислав Костов! Нападателят получи пространство отляво и влезе в наказателното поле, след което стреля силно към близкия ъгъл. Кълбото прелетя опасно близо в аут покрай лявата греда.

55'
  • Гол за ЦСКА-София - 0:1! Виана получи отдясно и центрира остро към първа греда, където Алешандре Ханс опита да изчисти с глава, но само вдигна топката около точката на дузпата. Там Арсенио от място скочи и нанесе параболичен изстрел с глава, който прехвърли Костов, макар и стражът да бе близо до голлинията си.

54'
  • Страхотна атака на ЦСКА-София, но много неточен изстрел на Арсенио! Недялков прати висока топка в предни позиции, която стигна до Боби Галчев при дъгата. Халфът се обърна и пусна в коридор отдясно за Диого Виана. Португалецът върна остро подаване зад точката на дузпата, където Арсенио Нунеш налетя и шутира изключително неточно над гредата.

51'
  • Далечен диагонален шут на Димитър Благов. Изстрелът не създаде проблеми за Китанов, който улови.

49'
  • Смяна на почивката в ЦСКА-София - Давид Симао влезе вместо Станислав Маламов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Жълт картон за Стилиян Николов от Пирин.

44'
  • Жълт картон за Кристиян Малинов от ЦСКА-София.

44'
  • Нерви на терена в края ан първото полувреме. Стилиян Николов и Кристиян Малинов бяха на крачка от това да се сбият, а реферът трябваше да получи помощ от асистента си, за да потуши страстите.

44'
  • Жълт картон за Тони Тасев от Пирин заради груб фаул срещу Стойчо Атанасов.

42'
  • Каква греда на Диого Виана! Португалецът беше много близо да вкара изумителен гол от дистанция. Той получи топката и тръгна през центъра, след което шутира мощно от около 25 метра. Краси Костов нямаше шанс да се намеси, но и кълбото срещна левия стълб и отскочи встрани.

41'
  • Силни минути за Пирин. Домакините изглеждат много по-остри в атаките си, които минават главно отдясно заради добрите изяви на Тони Тасев дотук.

• Вратарят на ЦСКА-София Георги Китанов за малко да допусне опасна грешка. Кристиян Кощрна проби отляво по атаката на Пирин и центрира много силно по земята във вратарското поле. Китанов първочанално затисна кълбото, но го изпусна от контрола си и трябваше Чорбаджийски да спира Станислав Костов, за да може стражът да поправи грешката си.

34'
  • Опасен шут от дистанция на Диого Виана, но неточен! Португалецът получи отляво и от ъгъла на наказателното поле стреля със силния си десен крак. Топката прелетя опасно близо покрай близкия долен ъгъл, като обърса мрежата зад вратата от външната й страна.

32'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА-София отдясно по атаката. Борис Галчев отново центрира в търсене на пространството около дузпата. Там бранител в зелено отклони, топката попадна у Преслав Йорданов, който овладя с гръб към вратата. Нападателят опита изстрел с обръщане, който рикошира в защитник на Пирин и Костов улови без проблеми.

31'
  • Пропуск за ЦСКА-София! Борис Галчев центрира перфектно от пряк свободен удар, като намери малко пред точката на дузпата Арсенио Нунеш. Португалецът опита техничен изстрел с глава от движение, който прелетя на сантиметри в аут покрай десния стълб.

25'
  • Опасна контраатака за Пирин, след като ЦСКА-София загуби топката при статично положение в противниковата половина. Станислав Костов и Тони Тасев разиграха добре, след което националът опита да набере скорост отдясно по атаката. Стойчо Атанасов притича и го затвори, а всичко завърши с фаул на Тасев срещу младия защитник.

21'
  • Първа по-интересна атака за ЦСКА. Диого Виана центрира отдясно, топката прехвърли Преслав Йорданов, но стигна до Маламов в другия край на наказателното поле. Той върна пас зад точката на дузпата за Арсенио, който опита шут, а бранител на Пирин подложи тялото си и блокира в корнер.

15'
  • Дотук без реални голови ситуации и за двата отбора. Двубоят минава сравнително предпазливо, като никой не се престрашава да поеме повече рискове с играта си.

• Високата преса на Пирин даде резултат. Домакините затрудниха ЦСКА-София с изнасянето на топката и Стойчо Атанасов сбърка с паса си. Димитър Благов пресече и се устреми към наказателното поле, където обаче Чорбаджийски го блокира майсторски с тяло.

9'
  • ЦСКА-София опита да постави Пирин под ранен натиск със серия от статични положения пред вратата на Красимир Костов. Вратарят и защитата пред него обаче се справиха, а играта бе временно прекъсната след едно по-остро влизане на Стойчо Атанасов.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката беше за ЦСКА-София.