• 50’ Ивайло Димитров
  • 61’ Иван Вълчанов
  • Край на мача в Благоевград, Славия победи с 3:0 Пирин с уникални голове.

90+3'
  • Хаджииванов стреля опасно с глава от около точката на дузпата, но Георги Петков улови без проблеми.

89'
  • Хубава атака на Славия, но Иван Вълчанов в последния момент беше спрян от Румен Сандев.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Доде Ндонгала, влиза калоян Кръстев.

81'
  • Ивайло Димитров с още един пропуск пред вратата на Славия, но ударът му беше уловен от вратаря.

81'
  • Шанс за Пирин. Димитър Благов се озова на стрелкова позиция във вратарското поле и стреля със задна ножица, но Георги Петков улови.

79'
  • Страхотно центриране от корнер на играч на Славия и Димитър Пиргов стреля мощно с глава, но топката срещна горната греда зад Краси Костов.

76'
  • Втора смяна в Славия. Излиза Антон Карачанаков, влиза Китан Василев.

71'
  • Румен Сандев от Пирин получава жълт картон за груб фаул в половината на Славия.

69'
  • Страхотна контраатака на Славия, която завърши с опасно центриране на Доде Ндонгала. Вратарят Костов обаче улови.

68'
  • Огромно разбъркване пред вратата на Славия. Антонио Хаджииванов стреля, но Венци Бенгюзов беше в засада и опасността беше спряна.

67'
  • Последна смяна в Пирин. Излиза ветеранът Маркиньос, влиза Димитър Благов.

65'
  • Иван Вълчанов прави 3:0! Отново уникален гол на Славия, но и след уникална атака като цяло. Първо Антон Карачанаков сложи топката на крака на Ивайло Димитров пред наказателното поле със страхотно центриране, нападателят свърна назад с пета и там беше Вълчанов, който от воле разстреля Красимир Костов за трети път.

61'
  • Маркиньос пробва да стреля отдалеч от пряк свободен удар. Но изстрелът му попадна право в ръцете на Георги Петков.

58'
  • Страхотно центриране на Антон Карачанаков от фаул, но Димитър Пиргов с глава стреля над вратата.

55'
  • Жълт картон и за Александър Башлиев от Пирин за нарушение в собствената половина.

55'
  • Страхотен гол на Ивайло Димитров. Уникално изпълнение на нападателя на Славия, който се разписа със задна ножица след асистенция на Доде Ндонгала.

50'
  • Първи жълт картон и за играч на Пирин. Получава го Тодор Траянов за фаул в центъра.

47'
  • Втора смяна за Пирин. Излиза Благой Наков, влиза Венци Бенгюзов.

46'
  • Смяна и в Пирин. Излиза Илия Карапетров, влиза Антонио Хаджииванов.

46'
  • Смяна в Славия. Излиза Владимир Семерджиев, влиза Емил Мартинов.

46'
  • Начало на второто полувреме в Благоевград!

46'
  • Край на първата част, Славия води с 1:0 на Пирин.

45+2'
  • Жълт картон за Георги Петков за бавене на времето в края на първата част.

45+2'
  • Хубаво центриране на Янко Сандански от пряк свободен удар, но в последния момент защитник изби от крака на Мартин Тошев.

45+2'
  • Сравнително равностойна игра, като домакините са по-активни, но не могат да достигнат до чисто положение.

42'
  • Още един пропуск на Пирин, направи го Александър Дюлгеров, който беше в наказателното поле, но изстрелът му беше твърде слаб и беше избит от защитник.

33'
  • Илия Карапетров стреля с глава от наказателното поле, но Георги Петков реагира великолепно и улови.

31'
  • Антон Карачанаков открива резултата в полза на Славия. Юношата на Пирин се разписа от пряк свободен удар, като силно фалцираната топка тупна пред вратаря Красимир Костов и го подлъга да си я избие в горния десен ъгъл.

27'
  • Самостоятелен пробив на Доде Ндонгала, който навърза поне петима играчи на Пирин. Всичко свърши с нарушение на Маркиньос.

27'
  • Антон Карачанаков стреля опасно от пряк свободен удар, но топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

24'
  • Далечен шут, сега и на Тодор Траянов. Топката обаче лети отново прекалено встрани от вратата.

20'
  • Първи жълт картон в мача, получи го Владимир Семерджиев от Славия за пререкания със съдията.

18'
  • Далечен шут на Румен Сандев, но топката прелетя изключително далеч от вратата.

17'
  • Още една възможност за Пирин, създадена след центриране на Маркиньос. Мартин Тошев обаче пак не успя да уцели добре топката.

12'
  • Хубаво центриране на далечната греда към Мартин Тошев. Топката обаче му дойде малко висока и нападателят на Пирин не успя да я насочи към мрежата.

10'
  • Стилиян Николов от състава на Пирин се оплаква от проблеми в подколянното сухожилие. Все още не е ясно дали ще продължи в двубоя.

7'
  • Домакините претендираха за дузпа след единоборство между Тодор Траянов и защитник на Славия в наказателното поле. Но се видя, че те са неоснователни, въпреки болезнения сблъсък.

2'
  • Първа светкавична атака за Пирин. Тя завърши с опит за центриране на Маркиньос в наказателното поле, но защитник изби в корнер.