• Корнер за Пирин. Центриране в наказателното поле, но Моци изчисти топката.

• Маркиньос стреля от пряк свободен удар, топката излезе в корнер.

• Корнер за Лудогорец, но ситуацията завърши без опасност за вратата на Пирин.

75'
  • Лукоки на два пъти опита да преодолее Костов, но стражът на Пирин се справи и с двата удара към вратата си.

75'
  • Александров спря с перфектно действие Тони Тасев, който пробва да реализира поне почетен гол за домакините.

73'
  • Смяна в състава на Пирин. Антонио Хаджииванов влиза на мястото на Тошев

70'
  • Борян се нуждае от медицинска помощ

70'
  • Кешеру е в положение на засада

68'
  • Тони Тасев получава жълт картон за нарушение срещу Борян

68'
  • Кешеру с глава прати топката в аут от непосредствена близост.

66'
  • Лукоки влезе на терена, излезе Александър Василев

65'
  • Перфектен пас на Мисиджан отляво, Кешеру без да се напряга реализира втория си гол в двубоя.

62'
  • Тасев стреля опасно извън наказателното поле, Борян боксира нескопосано, но Тошев не успя да накаже вратаря на Лудогорец.

61'
  • Кешеру направи на нищо петима футболисти на Пирин с финтовете си, но стреля в ръцете на Костов.

60'
  • Кешеру прати топката в гредата след като насочи кълбото към вратата на Костов след изпълнение на корнер.

58'
  • Тошев стреля опасно към Борян, но стражът на гостите се справи.

57'
  • Нищо опасно след изпълнението му.

54'
  • Тони Тасев се впусна в атака по лявото крило, но в крайн сметка успя да спечели само корнер.

54'
  • Сисиньо фаулира Тони Тасев, добра възможност за домакините да намалят резултата.  Маркиньос насочи топката към голлинията на Борян, който изби, но беше отсъдена засада.

50'
  • Първа смяна в състава на Лудогорец. Марселиньо излиза на почивката, влиза Вандерсон

46'
  • Стартира и второто полувреме на мача в Благоевград.

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Светослав Дяков пропусна да направи резултата класически, но Костов се намеси добре и предотврати нов гол във вратата си.

45+3'
  • Две минути допълнително време на първата част

45+1'
  • Светослав Дяков и Маркиньос се разправят по терена.

45'
  • Мисиджан изпадна в положение на засада

44'
  • Марселиньо е фаулиран от Антон Костадинов и последва пряк свободен удар за гостите.

42'
  • Клаудиу Кешеру удвои преднината на гостите и Лудогорец уверено поведе с 2:0. Румънецът стреля силно в левия ъгъл на Костов и оплете топката в мрежата.

36'
  • Маркиньос стреля по посока вратата на Борян, но топката прелетя встрани от дясната греда на вратаря на шампионите.

34'
  • Анисе фаулира Дюлгеров и последва нарушение в полза на домакините.

31'
  • Напрежение по терена, феновете на домакините мятат бутилки. Богомил Дяков получава жълт картон за ритане срещу Анисе.

29'
  • Жълт картон и за Марселиньо, който фаулира опасно съперник

27'
  • Бенгюзов падна на терена пред наказателното поле на Лудогорец, търсейки нарушение, но такова не последва, а футболистът на Пирин получи жълт картон.

27'
  • Попев фаулира Марселиньо и получава жълт картон

25'
  • Бергонси напуска терена, на негово място влиза Бенгюзов

24'
  • ГОЛ! С техничен удар Александър Василев матира Костов. Младокът реализира първото си попадение в А група, след като насочи топката във вратата на Пирин, след като Кешеру нацели страничната греда на вратата на домакините.

21'
  • Кешеру нацели гредата

21'
  • Николов, Бергонси и Илия Карапетров стреляха последователно към вратата на Борян, след като топката беше изпратена в наказателното поле на Лудогорец, но атаката завърши с неточен удар в аут на последния футболист - Карапетров.

19'
  • Козмин Моци нацели напречната греда, след като Костадинов го изпусна, но гол не падна. Румънецът стреля с глава след центриране от корнер.

16'
  • Натанаел стреля към вратата на Костов, но не затрудни вратаря на Пирин.

14'
  • Бергонси е на терена и получава лекарска помощ

12'
  • Анисе извърши нарушение, Дяков центрира в наказателното поле, но там Моци се справи с топката, която летеше опасно към Борян.

10'
  • Дюлгеров загуби топката от Натанаел, след което извърши и нарушение срещу бранителя на гостите.

9'
  • Мисиджан центрира от корнер, но бранител на домакините изчисти топката напред

7'
  • Опит за атака на домакините, но не последва центриране към Борян.

5'
  • Центриране отдясно към Кешеру, но там нападателят не успя да отиграе кълбото и атаката на Лудогорец пропадна.