• Димитър Благов заменя Тони Тасев.

83'
  • Андрей Препелица ззаменя Марселиньо.

79'
  • Джонатан Кафу отбеляза за 3:1. След дълъг диагонален пас към Кишада, той върна назад, Кафу преодоля няколко бранители и отбеляза третия гол за разградчани.

69'
  • Маркиньос заменя Янко Сандански

65'
  • Лудогорец направи пълен обрат. Джоди Лукоки напредна от ляво, подаде към намиращия се в наказателното поле Марселиньо. Бразилецът върна към точката за дузпата, където бе Кешеру. Нападателят се разписа за 2:1.

62'
  • Жуниор Кишада замени Лукас Саша

60'
  • Стилиян Николов и Дани Младенов се сблъскаха, като Николов остана да лежи на терена и му бе даде медицинска помощ.

58'
  • Александър Дюлгеров получава жълт картон.

54'
  • Дани Генов подаде към Тони Тасев, но Владислав Стоянов излезе и улови.

50'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+3'
  • Кешеру стреля от фаул от изгодна позиция, но топката бе изчистена.

45+3'
  • Лудогорец изравни. Янко Сандански допусна грешка малко пред наказателното поле на Пирин, от ляво. Лукас Саша се възползва, пое топката, пуска към Кафу, който направи 1:1.

45+3'
  • Тони Тасев се измъкна добре, но бе надбяган от Керчев.

44'
  • Домакините изпълниха корнер от ляво. Александър Дюлгеров пропусна топката. Тя стигна до Даниел Генов, който продължи към Янко Сандански. Последният стреля, но над напречната греда.

39'
  • Янко Сандански получава жълт картон

30'
  • Светослав Дяков получава жълт картон за нарушение срещу Тодор Траянов.

29'
  • Фаул за Пирин от ляво. Тони Тасев застана зад топката, върна назад към Янко Сандански, който стреля мощно, но над напречната греда

27'
  • Минев получава жълт картон

26'
  • Марселиньо стреля, но Костов спаси.

25'
  • Фаул за Пирин. Тони Тасев стреля, но над вратата.

19'
  • Венцислав Керчев спъна Дани Генов, който се откъсваше срещу Стоянов. Главният рефер вдигна само жълт картон. Отсъждането на съдията породи коментари, тъй като Тони Тасев бе в наказателното поле, а играч на разградчани бе в периферията. На практика двама футболисти на благоевгрдачни можеше да изскочат срещу Стоянов.

18'
  • Янко Сандански стреля, получи се разбъркване в наказателното поле на гостите, а домакините претендираха за игра с ръка на Дяков и след това на Джоди Лукоки, както и за дузпа. Главният рефер обаче посочи играта да продължи.