• Край на мача.

90+3'
  • Антонио Хаджииванов заменя Костадинов в отбора на Пирин.

90'
  • Гол за Пирин. Наков се разписа във вратата на смутения Ел Каруби, след като от няколко метра се разписа.

87'
  • Тони Тасев пропусна да увеличи резултата в полза на домакините, но спечели корнер.

86'
  • Тасев беше изпреварен от бранителите на Локомотив в изгодна ситуация.

84'
  • Смяна в състава на Локомотив. На мястото на Балдовалиев, влиза Кики.

82'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. На мястото на Боне, влиза Карагарен

81'
  • Жълт картон за Костов.

80'
  • Тодор Траянов засече отличен пас на Тасев, но не намери целта, за да направи резултата класически.

76'
  • Корнер за Пирин, след като Тодор Траянов пропусна да реализира, след като Крумов изби топката в корнер. След изпълнението не последва опасност за вратата на гостите.

74'
  • Смяна в състава на Пирин. Наков влиза, излиза Тошев.

73'
  • Камбуров пропусна нова възможност за поне почетно попадение за "смърфовете".

69'
  • Жълт картон за Тони Тасев.

68'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Влиза Вълчев, излиза Дюфо.

67'
  • Нов гол за Пирин. Башлиев стреля към вратата на Ел Каруби, топката се отклони от Крумов и влезе в мрежата.

63'
  • Христо Стамов фаулира Тони Тасев и получи втори жълт картон, а по този начин остави съиграчите си в намален състав.

62'
  • Пирин повежда. Мартин Тошев откри резултата, след като почти от точката на дузпата реализира.

57'
  • Жълт картон за Тунчев.

56'
  • Дюлгеров от няколко метра на празна врата прати топката в аут, след уникален пас на Тошев.

53'
  • Претенции за дузпа от страна на Пирин след като Крум Стоянов игра с ръка в наказателното поле след удар на Маркиньос, но съдията отсъди корнер.

49'
  • Жълт картон за Христо Стамов, който фаулира Тони Тасев.

48'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Карапетров влиза Тасев.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • 1 минута добавено време на първата част.

45+1'
  • Корнер за Локомотив Пловдив. След изпълнението му не последва опасност за Костов.

42'
  • Янко Сандански стреля мощно отдалеч с воле, но не намери целта, тъй като беше блокиран.

38'
  • Тодор Траянов страхотно отправи топката към вратата на Ел Каруби, но стражът на гостите се справи великолепно.

37'
  • Хубав удар на Тодор Траянов към вратата на Локомотив, но вратарят улови кълбото.

35'
  • Тошев опита да спечели корнер, но не съумя и играта ще продължи с удар от вратата на Локомотив.

32'
  • Играта е двуостра, но нито един от двата тима не успява да създаде чисти голови положения.

• Мартин Камбуров пропусна да открие резултата, след като излезе очи в очи с Костов, но не успя да го преодолее.

22'
  • Мартин Тошев и Башлиев не успяха да открият резултата в полза на домакините от Пирин.

18'
  • Жълт картон за Крум Стоянов, който фаулира Маркиньос.

17'
  • Тунчев изпревари Тошев при опит за атака на домакините.

9'
  • Опит за атака на домакините, която завърши с неточен удар.

7'
  • Сандански изпълнява пряк свободен удар, след като Маркиньос беше фаулиран в центъра на терена.

5'
  • Камбуров е в положение на засада, но и ударът му не намери целта.

3'
  • Четири промени в състава на Локомотив Пловдив спрямо предишния шампионатен мач.