• 32’ Александър Башлиев
  • 75’ Бьорн Маарс Йонсен
  • Край на мача.

90+5'
  • Корнер за Литекс, след като Виана стреля, а бранител отби. След изпълнението момчетата на Наджи Шенсой се справиха със ситуацията пред Костов.

90+4'
  • Александър Якимов получава заслужен жълт картон за нарушение срещу футболист на Литекс.

90+3'
  • Бьорн Маарс Йонсен отново пропусна да се разпише, а неговият удар мина встрани от вратата.

90+2'
  • Мартин Тошев навлезе в наказателното поле на Литекс, стреля, но не сполучи.

90+1'
  • Добавеното време на срещата е 4 минути.

90'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Маркиньос, влиза Антонио Хаджииванов.

90'
  • Мартин Тошев е в положение на засада.

88'
  • Смяна в състава на Пирин. Излиза Карапетров, влиза Якимов.

83'
  • Йонсен от няколко метра стреля в ръцете на Костов

82'
  • Маркиньос изпълни пряк свободен удар от сериозна дистанция, но прати топката високо над вратата.

77'
  • Гол! Арсенио центрира добре топката, качвайки я на главата на Бьорн Маарс Йонсен, който влезе като резерва и той изравни резултата.

75'
  • Последна смяна в състава на Литекс. На мястото на Бумал влиза Никола Колев.

75'
  • Смяна в състава на Пирин. Благой Наков влиза на мястото на Траянов.

73'
  • Данило Асприля стреля опасно към вратата на Костов, но кълбото мина встрани от вратата.

72'
  • Корнер за Пирин, след изпълнението му Баривиера изчисти топката напред.

72'
  • Маркиньос и Диого Виана си искат обяснения преди изпълнението на прекия свободен удар за Литекс.

67'
  • Смяна в състава на Литекс. Йонсен влиза, излиза Минчев

64'
  • 62'
  • Диого Виана изпълни прекия свободен удар, но кълбото не намери целта.

60'
  • Късо изпълнение на корнера, а след това последва и нарушение в полза на Литекс.

60'
  • Корнер за Литекс. След изпълнението му Арсенио стреля опасно, но Костов се намеси добре и изби в корнер.

59'
  • Тошев избяга на фланга, центрира, но Карапетров не успя да нанесе достатъчно точен удар към вратата на Баривиера.

57'
  • Безупречен шпагат на Виячки в краката на Минчев в наказателното поле на Пирин.

55'
  • Опит за атака на Пирин, но Тошев беше спрян от бранителите на Литекс.

54'
  • Карапетров също попада в тефтерчето на съдията.

54'
  • Нерви по терена. Кристиян Малинов получи жълт картон.

54'
  • Диого Виана стреля с глава и пропусна да изравни резултата, след като Асприля центрира отдясно, но Костов улови кълбото.

51'
  • Корнер за Пирин. Маркиньос центрира, но атаката се провали.

50'
  • Пряк свободен удар за Пирин. Маркиньос центрира в наказателното поле, но бранител се намеси добре и изчисти кълбото в тъч.

49'
  • Минчев и Виячки се чукнаха главите в опасен сблъсък на терена, а двамата имат нужда от помощ.

48'
  • Смяна в състава на Литекс. На мястото на Станоев влиза Виана.

46'
  • Начало на второто полувреме в Благоевград.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Добавеното време на първата част е 1 минута.

45+1'
  • Тодор Траянов влезе безумно в краката на съперник и получи заслужен жълт картон.

42'
  • Тошев се впусна в атака за Пирин, но Недялков застана добре и атаката на благоевградчани се провали.

41'
  • Литекс атакува, но несполучливо

39'
  • ГОЛ! Александър Башлиев центрира към наказателното поле на гостите, Винисиус остави топката да тупне пред него и тя влезе в мрежата.

32'
  • Георги Минчев се озова на отлична голова позиция след изпълнение на пряк свободен удар, но се засуети и Костов улови кълбото.

28'
  • Нов жълт картон в мача. Сандев го получава.

26'
  • Опасна атака за Пирин, но Баривиера успя да избие в корнер. Маркиньос се впусна добре в опасна атака за Пирин, подаде на Башлиев, но вратарят на Литекс се справи.

24'
  • Опасен сблъсък на терена между Виячки и Арсенио. Футболистът на Пирин получи жълт картон.

21'
  • Сандев фаулира Минчев в гръб и последва пряк свободен удар за Литекс. След изпълнението му защитата на домакините се справи със ситуацията.

19'
  • Жълт картон за Бумал, който извърши нарушение срещу съперников играч.

14'
  • Тъч за Пирин в половината на Литекс, но след изпълнението му атаката на домакините се провали.

12'
  • Малинов стреля от място от около 20-ина метра, но топката мина встрани от вратата на Костов.