• Диагонален удар от малък ъгъл на Венков, Костов изби в корнер.

• Тони Костадинов от Пирин е поредният футболист, нуждаещ се от медицинска помощ.

61'
  • Живко Петков от Черно море получи жълт картон.

54'
  • Маркиньос бе съвсем близо и до четвърти гол, но само ъглов удар след ситуацията.

51'
  • 3:0 ЗА ПИРИН! Дани Георгиев прати топката в своята врата след рейд на Тошев.

48'
  • Нападателят Живко Петков сменя влезлия на мястото на контузения Стефан Станчев Кулибали в състава на Черно море.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 2:0 ЗА ПИРИН.

45+8'
  • 2:0 ЗА ПИРИН! Тодор Траянов обаче нахлува отново в пеналта отдясно и между краката на Венков и Китанов бележи втория гол.

45+1'
  • Невероятно избъркване пред вратата на Черно море. Маркиньос и Антон Костадинов като по чудо не вкараха втори гол, Китанов се анмеси чудесно.

45'
  • Осем минути ще бъдат добавени към редовното време заради инцидента със Стефан Станчев.

44'
  • Информация от болницата в Благоевград: Стефан Станчев ще остане за 24 часа под наблюдение в лечебното заведение. Като предпазна мярка той ще остане едно денонощие в болницата.

• ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:0! Янко Сандански стреля от границата на пеналта и намира долния десен ъгъл, това е заучена ситуация. След гола избухва луда радост в Пирин, споделена с треньора Наджи Шенсой.

32'
  • Стефан Станчев е заменен от Мамуту Кулибали.

25'
  • Медецинска помощ се оказва към играч на Черно море, чието състояние на пръв поглед е сериозно. Линейката е на терена, играта е спряна. Пострадалият е Стефан Станчев, който с глава удари по гърба Маркиньос и се строполи на терена. В крайна сметка Стефан Станчев е на крака, аплодиран от зрителите. Както се казва - Слава Богу, всичко е наред.

18'
  • Здрава битка от началото на мача, главно в средата на терена и без никакви опасни ситуации.

• Фаул в полза на Пирин. Нищо не се получи след разиграването.