0 : 1

• 13’ Александър Колев
  • Край на мача.

90+5'
  • Мартин Тошев получава жълт картон, след като поиска дузпа за игра с ръка в наказателното поле на футболист на Ботев.

90+3'
  • Тасев центрира перфектно и Мартин Тошев прати топката в аут от изгодна ситуация.

90+1'
  • Добавеното време е 5 минути.

90'
  • Попев стреля неточно и праця топката в аут.

90'
  • Феновете на Пирин скандират "Оставка".

• Пирин се впуска в атаки, за да търси изравнителен гол.

• Последна смяна за състава на Ботев. Напуска Юсеин, Терзиев влиза.

86'
  • Даниел Златков получи втори жълт картон за грубо нарушение и Ботев остава на терена с девет футболисти.

85'
  • Сандев получи жълт картон.

84'
  • Корнер за Пирин, но след изпълнението и центрирането Даниел Златков изчисти кълбото напред.

79'
  • Карапетров центрира, но не последва удар на футболист на Пирин.

77'
  • Удар към Голас в аут.

76'
  • Пряк свободен удар за Пирин, след центрирането топката беше изчистена напред.

75'
  • Пирин пропусна да изравни резултата след невероятни разбърквания пред Голас. Първо Наков не сполучи, след като Голас се справи със страхотния удар на футболиста на Пирин, а след това и Якимов не успя да преодолее стража на Ботев.

69'
  • Смяна в състава на Пирин. Дюлгеров напуска, влиза Карапетров.

68'
  • Тасев центрира, Пламен Николов щеше да си отбележи автогол, след като не се разбра с Голас.

68'
  • Атака за Ботев, която не сполучи.

67'
  • Дюлгеров и Бенгюзов са на терена и трябва да напуснат временно терена.

65'
  • Благой Наков заменя в състава на Пирин Маркиньос.

63'
  • Маркиньос е фаулиран от Даниел Златков и последва пряк свободен удар за домакините. Тони Тасев застана зад топката и я прати над вратата.

63'
  • Корнер за Ботев. Юсеин центрира, но атаката за Ботев се провали.

60'
  • Играта е подновена.

58'
  • Феновете на Ботев пуснаха факли и съдията временно спря мача, тъй като терена не се виждаше добре.

57'
  • Голас получава лекарска помощ

54'
  • Опасен удар към вратата на Голас, но ударът на Антон Костадинов мина встрани от вратата.

54'
  • Колев пробва да прехвърли Костов, но не сполучи.

48'
  • Първа смяна в състава на Пирин. Влиза Мартин Тошев, излиза Антонио Хаджииванов

47'
  • Започна второто полувреме на двубоя Пирин - Ботев.

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Маркиньос стреля в аут.

45+4'
  • Неточен удар на Йордан Христов праща топката далеч от вратата на Костов

45+3'
  • 3 минути добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев, но там отбраната на "жълто-черните" се справи със ситуацията.

44'
  • Милен Гамаков получи жълт картон, след като задържа в центъра на терена устремилия се напред Маркиньос.

43'
  • Сега претенции от Пирин за дузпа след игра с ръка на футболист на Ботев, Драганов остави играта да продължи.

39'
  • Втора смяна в състава на Ботев. Излиза Николас Варела, влиза Васев

38'
  • Нико Варела също има проблеми, но с бедрото

36'
  • Милен Гамаков получава лекарска помощ

36'
  • Смяна в състава на Ботев. Лазар Марин влиза на мястото на Генов.

32'
  • Нерви между играчите на двата отбора, но съдията овладя положението.

31'
  • Филип Филипов получава втори жълт картон, след като наруши правилата срещу Александър Якимов и оставя съотборниците си в намален състав

28'
  • Здрав сблъсък между Костадинов и Балтанов, играчът на Пирин падна на терена, но се изправи на крака и продължи двубоя.

27'
  • Кратка пауза за вода.

• Нова опасност пред вратата на Голас, но отбраната на Ботев се справи

20'
  • След корнера не се получи опасност за Голас.

19'
  • Хаджииванов стреля, но Голас се справи блестящо със ситуацията и изби в корнер.

18'
  • Тони Тасев центрира от прекия свободен удар, но атаката не успя да продължи успешно.

18'
  • Филип Филипов получава жълт картон за нарушение срещу Александър Якимов на границата на наказателното поле.

17'
  • ГОЛ! Ботев Пловдив откри резултата, след като Александър Колев с глава насочи топката във вратата на Костов, успявайки да го преодолее.

13'
  • Сандев е на терена, но няма нужда от лекарска помощ

• Ботев иска дузпа за игра с ръка на играч на Пирин, след като Юсеин стреля силно, а топката излезе в корнер.

10'
  • Даниел Златков получава жълт картон за нарушение срещу Маркиньос.

9'
  • Бенгюзов е фаулиран и последва пряк сводобен удар за домакините, ситуацията не завърши с опасност за вратата на Ботев.