• КРАЙ НА МАЧА - ПИРИН И БЕРОЕ ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1.

90+5'
  • Жълт картон за Костов

90+2'
  • ПИРИН ИЗРАВНЯВА - 1:1. След изпълнение на фаул Юлиян Попев с глава бележи във вратата на Берое.

88'
  • Исмаил Иса сменя Спас Делев.

85'
  • Удар на Елиаш, който Костов спасява.

84'
  • Бенгюзов сменя Траянов в състава на Пирин.

82'
  • Спас Делев също бе декориран в жълто.

81'
  • Удар на Дюлгеров, но като по чудо топката не влиза във вратата на Берое.

81'
  • Милисавлевич си изпроси два жълти и съответно червен картон, защото се забави много при напускане на играта за смяна.

79'
  • Макенджиев се намесва уверено и лови топката.

78'
  • Веселин Пенев получи жълт картон.

74'
  • Маркиньос се появи в игра на мястото на Благов в Пирин.

73'
  • Даниел Генов отново претендира за дузпа за Пирин, но ситуацията бе рамо в рамо.

73'
  • Опасен изстрел по трева и по диагонал на Мартин Тошев, но топката профучава покрай десния стълб.

68'
  • При първия си контакт Генов извърши нарушение и получи жълт картон.

66'
  • Даниел Генов сменя Антон Костадинов.

65'
  • Ударът на Атанас Зехиров е спасен с вещина от Красимир Костов.

61'
  • БЕРОЕ ПОВЕЖДА - 0:1. След корнер отблизо Елиаш намира с глава напречната греда, след което отново с глава от голлинията я довкарва във вратата на Пирин.

48'
  • Пострадалият след сблъсък глава в глава Том от Берое е повръщал на полувремето и след това е откаран с линейка в местната болница.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Удар с глава след корнер на Александър Дюлгеров, топката минава на сантиметри от гредата.

45+1'
  • Елиаш сменя контузения Том в състава на Берое.

43'
  • Антон Костадинов получава жълт картон.

42'
  • Оказват медицинска помощ на Том след сблъсък с главата на съперник.

40'
  • Удар на Тони Тасев и страхотно избиване на Макенджиев в корнер.

38'
  • Венцислав Василев получава жълт картон за игра с ръка пред наказателното поле и фаул за Пирин.

37'
  • Пирин определено има надмощие през първия половин час от мача.

33'
  • Нов пропуск пред вратата на Берое, ударът на Тошев е блокиран.

29'
  • Веселин Пенев изби от голлинията на Берое удар отблизо на Костадин Дяков.

28'
  • Удар на Башлиев встрани от вратата на Берое.

24'
  • Вратарят на Берое се хвърля в краката на нападателя на Пирин Мартин Тошев, реферът Ангел Баялцалиев не дава дузпа. Ситуацията е спорна. Главният съдия е получил подсказка за дузпа от петия съдия Ангел Ангелов, но главният не е зачел препоръката му.

22'
  • Страхотен далечен изстрел на Делев, но Костов вади топката под гредата на вратата си.

14'
  • Разбъркване пред вратата на Пирин след изпълнение на корнер, после контра за гостите.