• КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • Жълт картон за Антон Костадинов за груб фаул срещу Алекс Василев.

90+2'
  • 3 минути добавено време на мача.

• Последна смяна в Пирин - Тодор Траянов заема мястото на капитана Юлиан Попев.

85'
  • Георги Божилов като на шега намери Мапуку с мек висок пас в наказателното поле. Защитниците на Пирин необяснимо се отдръпнаха, вместо да притиснат нападателя, който обаче загуби равновесие и отправи немощен шут право в ръцете на Костов.

83'
  • Последна смяна в Берое - Георги Божилов замени Атанас Зехиров.

81'
  • Жълт картон за Александър Василев от Берое.

78'
  • Втора смяна в Пирин - Кирил Грозданов замени Станислав Костов.

71'
  • Втора смяна в Берое - Александър Василев заменя Ерик Почански.

69'
  • Първа смяна в Берое - Боби Цонев напуска, на негово място Радослав Кирилов.

66'
  • Опасен шут на Тони Тасев, Макенджиев спасява! Крилото на Пирин получи на фланга и тръгна успоредно пред наказателното поле, след което нанесе плътен изстрел с десния крак. Макенджиев плонжира и попречи на топката да влети в долния десен ъгъл.

65'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:1! Орлин Старокин с дебютен гол за "орлетата"! Даниел Младенов центрира от фаул, отсъден до тъчлинията отдясно по атаката. На първа греда Старокин атакува от втора позиция и се извиси, а след това с отлично движение отклони кълбото неспасяемо по диагонала.

64'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Берое.

57'
  • Пропуск на Кохей Като! Японецът и Атанас Зехиров разиграха красиво двойно подаване, като националът меко копна, за да изведе съотборника си отляво в наказателното поле. Като овладя и отправи диагонален шут, който прелетя в аут покрай гредата.

56'
  • Жълт картон за Ерик Почански от Берое заради закъснял шпагат.

49'
  • Първа смяна в Пирин, тя се извърши на почивката. Антон Костадинов зае мястото на Димитър Благов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:1! Мапуку е точен! Атанас Зехиров с пас по тревата намери Мапуку пред дъгата, а с първото си докосване той вдигна топката над защитниците. Конгоанецът устоя на натиска на Сандев и с шут от въздуха по диагонала прониза близкия долен ъгъл на Краси Костов. Вратарят със сигурност можеше да се намеси по-убедително.

44'
  • Добро включване на Венци Василев отдясно по атаката на Берое. Крайният бранител центрира към далечната греда, където Боби Цонев влезе в единоборство с Ничев, за да отиграе. Бившият играч на Левски стреля доста неточно покрай десния стълб.

39'
  • Жълт картон за Карлос Охене от Берое за симулация. Интересното бе, че ситуацията се разви в наказателното поле на Пирин, а контакт между двамата действително имаше. Футболистът на Берое дори не претендира за фаул, но Кабаков счете, че се е опитал да го заблуди.

35'
  • Гостите опитаха да заблудят противника си при изпълнението на фаула, който бе на около 21 метра по диагонал спрямо вратата. Пенев прескочи топката, а Зехиров изпълни с десния крак. Топката рикошира в стената и хвана Краси Костов в крачка. За късмет на стража на "орлетата" кълбото излезе в корнер покрай десния му стълб.

33'
  • Жълт картон за Румен Сандев от Пирин, който фаулира Мапуку точно пред границата на наказателното поле.

32'
  • Жълт картон за Веселин Пенев от Берое след грубо влизане в краката на Тони Тасев. Двубоят лека-полека започва да се изнервя, а репликите към съдията зачестиха.

28'
  • Жълт картон за Юлиан Попев от Пирин.

23'
  • Какво спасяване на Макенджиев! При последвалият ъглов удар топката беше центрирана в зоната пред вратарското поле, а защитниците на Берое позволиха тя да тупне точно до Румен Сандев. Бранителят отправи много мощно воле от упор, но Макенджиев с невероятен рефлекс изби над гредата.

19'
  • Нелош отговор на Пирин! Даниел Младенов се пребори за топката с Иво Иванов в пеналта, като свали към намиращия се в дъгата Станислав Костов. Той пусна вляво за Благов, чийто шут бе блокиран от Динков. Топката излезе в корнер.

18'
  • Какъв пропуск на на Почански! Боби Цонев направи хубав рейд отляво по атаката, спря се при ъгъла на наказателното поле и центрира към далечната греда. Там Мапуку остана под кълбото, но Почански се хвърли на шпагат и засече към близкия долен ъгъл. Вратарят Краси Костов реагира и изби в корнер.

12'
  • Нищо интересно в откриващите 7-8 минути на мача. Топката се движи повече около централния кръг, като вече имаше 1-2 по-остри единоборства.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката е за гостите от Берое.

• Стадион: Христо Ботев, Благоевград
    Рефер: Георги Кабаков
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport