• КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • Нова атака за Славия. Емил Стоев стреля силно отдалеч, но изпрати топката над вратата на Монтана.

90'
  • Трета смяна и в състава на Славия. Димитров е заменен от Муканза.

90'
  • Атака за Монтана. Иван Коконов обаче не успя да овладее навреме, тъй като Марио Кирев излезе и се получи сблъсък между двамата.

83'
  • Смяна и в състава на Славия. Владимир Семерджиев заменя Янис Карабельов.

74'
  • Трета смяна в състава на Монтана. Сергей Георгиев заменя Йордан Тодоров.

73'
  • Гол за Славия! Брилянтно изпълнение от пряк свободен удар на Дуде Ндонгала за 3:0 за "белите".

66'
  • Жълт картон за Иван Михов, който спря атака на Славия, фаулирайки Цветомир Панов, който се откъсваше в атака.

65'
  • Жълт картон за Станислав Генчев от Монтана.

62'
  • Смяна в състава на Славия. Сердеров е заменен от Дуде Ндонгала.

59'
  • Жълт картон за Абуд Омар за нарушение.

58'
  • Ново нападение на домакините. Топката бе отправена към Иван Стоянов, но Марио Кирев излезе навреме и улови.

55'
  • Домакините опитват нова атака. Иван Стоянов задържа топката и напредна в наказателното поле, но бранител на Славия се намеси и изчисти.

53'
  • Втора смяна в състава на Монтана. Иван Стоянов заменя Атанас Илиев.

48'
  • Смяна в състава на Монтана. Минчев напусна, а в игра влиза Набил Еженави.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Атака за Монтана. Атанас Илиев стреля от границата на наказателното поле на Славия, но топката мина високо над вратата на гостите.

45'
  • Гол за Славия! "Белите" повеждат с 2:0 с гол на Георги Йомов. Емил Стоев пусна към Йомов, който преодоля двама съперници и технично реализира за 2:0 за Славия.

32'
  • Домакините от Монтана организираха не лоша атака, но е отсъдена засада на Иван Коконов, който центрира, въпреки че телевизионните камери показаха, че такава няма.

29'
  • Възможност за Монтана. Петър Атанасов бе потърсен с дълго подаване, но не успя да овладее и да отправи удар, тъй като Марио Кирев се намеси навреме.

25'
  • Възможност за "белите". Георги Йомов стреля, след като Сердеров отклони с пета към него, но ударът бе неточен.

21'
  • Иван Коконов пробва далечен удар по посока вратата на Славия, но без да застраши Марио Кирев.

17'
  • Жълт картон за Емил Стоев.

15'
  • Поредна опасна атака за Славия. Георги Йомов и Ивайло Димитров комбинираха в наказателното поле, но стражът на Монтана Христо Иванов спаси вратата си.

14'
  • Атака за Монтана. Пашов комбинира с Минчев, който обаче не успя да изведе по десния фланг Петър Атанасов.

13'
  • Нова опасна атака за Славия. Трета голова ситуация за "белите". Ивайло Димитров напредна отлично и стреля, но не успя да преодолее вратаря на домакините Христо Иванов. От лагера на Монтана имаха претенции, че Димитров е бил в засада.

5'
  • Пропуск пред вратата на Монтана. Гостите бяха близо до второ попадение, но Димитър Пиргов  не успя да засече топката.

4'
  • Гол за Славия! Сердеров бележи още в 23-ата секунда. Още с първата си атака "белите" успяха да реализират във вратата на домакините за 1:0 в своя полза.