• 6’ Сергей Георгиев
  • 90+4’ Станислав Генчев
  • Край на мача.

90+5'
  • Гол за Монтана! Станислав Генчев се оказа на точното място, Лазаров намери Дости в наказателното поле, и той подаде към непокрития Генчев на точката на дузпата и оттам опитният халф реализира.

90+4'
  • Христо Иванов бави играта, и получава картон.

90+2'
  • Шанс за Монтана, Алби Дости успя да стреля от десетина метра, но топката прелетя над напречната греда.

90+1'
  • Четири минути добавено време

90'
  • Прехвърлящо центриране в наказателното поле на Монтана, отлична реакция на Христо Иванов.

89'
  • Мартин Камбуров изпълнява пряк свободен удар, право в ръцете на Христо Иванов.

86'
  • Жълт картон за Иван Михов

85'
  • 81'
  • Здравко Лазаров заменя Атанас Илиев

78'
  • Зоран Балдовалиев е заменен от Георги Вълчев.

75'
  • Алби Дости заменя Иван Минчев

72'
  • Спречкване между Люик Дюфо и Атанас Илиев в центъра на терена, Цветан Кръстев успокоява футболистите без картони.

66'
  • Дани Кики заменя Бирсент Карагарен.

63'
  • Втори жълт картон за Боне, и той трябва да напусне терена, след като фаулира в централния кръг Илиев.

57'
  • Георги Пашов влиза в наказателното поле отдясно, Крум Стоянов го спира, но няма сигнал на рефера.

57'
  • 56'
  • Янко Ангелов заменя Георги Ангелов

55'
  • Димо Бакалов заменя Димитър Велковски.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • 45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Пробив на Иван Минчев, мина двама защитници в пеналта, но последният му шут бе блокиран чисто.

43'
  • Топката е в мрежата на Монтана, но попадение не е зачетено, заради засада на Мартин Камбуров. Повторенията показаха ясно, че страничният арбитър е бил прав.

36'
  • Жълт картон за Оливие Боне.

35'
  • Още един удар към Ел Каруби, този път Атанас Илиев го отправя.

33'
  • Проблем в сектор гости на стадион "Огоста", група фенове на Локо Пд бяха извън стадиона, и след влизането си предизвикват някакви размирици в сектора.

32'
  • Удар на Сергей Георгиев, в ръцете на Ел Каруби.

30'
  • Добър опит на Йордан Тодоров от 12-13 метра, Ел Каруби боксира.

26'
  • Пауза за вода в мача, заради топлото време в Пловдив.

23'
  • Удар на Йордан Тодоров от движение и разстояние, не притеснява Ел Каруби.

21'
  • 18'
  • Удар на Карагарен, право в ръцете на Христо Иванов, от ъгъла на пеналта стреля младият нападател.

10'
  • Пряк свободен удар за Монтана, Асен Георгиев стреля, Ел Каруби изби, Станислав Генчев обаче отклони отново, и Атанас Илиев игра с топката, а накрая Сергей Георгиев бе на точното място във вратарското поле, за да я добута през голлинията и да открие резултата.