• 30’ Симеон Райков
  • 82’ (д) Матиа Курьор
  • Край на мача!

90+4'
  • Нов страхотен шанс за Монтана след груба грешка в отбраната на Черно море, но този път гол не пада.

90+4'
  • Гол за Монтана!Петър Атанасов се възползва отлично от груба грешка на Марк Клок, открадна топката и центрира в наказателното поле, където Кулибали не успя да изчисти и прати коженото кълбо в краката на Атанас Илиев, който от няколко метра нямаше как да сгреши.

90+2'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Отменен гол за Монтана! Атанас Илиев бележи във вратата на Черно море, но при подаването той бе в засада.

88'
  • Илиев заменя Михов.

87'
  • Нарушение на Мичев срещу Бакари. Свободен удар за Черно море.

85'
  • Расим заменя Пламен Николов за Черно море.

84'
  • Курьор бележи от бялата точка за 2:2.

82'
  • Дузпа за Черно море! Пламен Николов е фаулиран от Георги Ангелов в наказателното поле на Монтана.

81'
  • Бакари реагира остро след фаул на Йордан Тодорв срещу него. Бакари изблъска фубтолиста на Монтана с ръце, което му носи жълт картон.

80'
  • Жълт картон и за Марк Клок.

77'
  • Георги Ангелов е декориран в жълто за груб фаул в центъра на терена.

75'
  • Силен шут на Райков от фаул, топката минава покрай вратата.

72'
  • Петър Атанасов заменя Иван Стоянов.

72'
  • Жълт картон за Мичев за нарушение срещу Клок.

70'
  • Удар на Сергей Георгиев с глава, но Китанов спасява. Вратарят на гостите обаче не успява да организира контраатака за своите и вместо това праща топката в тялото на противников състезател. След рикошета коженото кълбо попадна във футболист на Монтана, който реализира, но бе правилно бе отсъдена засада.

68'
  • Страхотен шанс за Монтана. След контраатака за домакините, топката бе подадена към Владимир Мичев, който стреля силно, но коженото кълбо попада в крак на бранител на Черно море.

61'
  • Първи шанс за Бакари, чийто удар обаче е блокиран от Мичев.

60'
  • Бакари заменя Владислав Романов за Черно море.

60'
  • Венков центрира опасно в наказателното поле на Монтана, където Тодор Паланков се разминава с топката.

56'
  • Иван Стоянов бележи първия си гол за Монтана. Иван Минчев изведе отлично Коконов, който стреля силно, но ударът му бе избит от Китанов. Отскочилата топка обаче попадна в Иван Стоянов, който стреля точно за 2:1 в полза на Монтана.

54'
  • Иван Стоянов е изведен зад отбраната на Черно море, но е отсъдена засада. телевизионните повторения обаче показаха, че решението на реферите е грешно.

51'
  • Удар на Симеон Райков по диагонала, топката излиза в аут.

49'
  • Траян Траянов получава травма и има нужда от лекарска помощ.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Далечен удар на Симеон Райков, топката минава високо над вратата на Монтана.

45+2'
  • Тодор Паланков получава първия жълт картон в мача.

45+1'
  • Принудителна смяна за Черно море. Стенио, който получи удар в главата е заменен от Марк Клок.

45'
  • Далечен удар на Иван Минчев, топката рикошира и излиза в корнер.

44'
  • Грубо влизане на Курьор в краката на Хубчев. Футболистът на Черно море получава устна забележка от съдията.

43'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Стенио.

40'
  • Владислав Романов пада артистично в наказателното поле и претендира за дузпа, но такава няма.

37'
  • Черно море отговаря светкавично! Тодор Паланков намери Симеон Райков в наказателното поле, който от въздуха с левия крак изравнява резултата.

30'
  • Гол за Монтана! Домакините повеждат с гол на Иван Коконов. След добра атака отдясно, преминала през Боне и Сергей Георгиев, който центрира успоредно на голлинията, а Коконов от близко разстояние подложи крак за да открие резултата.

28'
  • Георги Илиев навлиза в наказателното поле на Монтана, където пада след сблъсък със защитник на домакините, но реферът показва играта да продължи.

24'
  • Курьор е изведен добре зад отбраната на Монтана, но далечният му удар минава покрай десния страничен стълб на вратата.

19'
  • Нова възможност за домакините. Отното Коконов излиза на удобна позиция, но този път ударът му е блокиран от защитник на Черно море.

• Центриране отдясно в наказателното поле на Монтана, Оливие Боне не успя да изчисти с глава и топката попадна в Георги Илиев, чийто удар обаче бе слаб и Христо Иванов спасява без проблеми.

14'
  • 10'
  • Страхотна възможност за Иван Коконов. След грешка на Мишо Венков, нападателят на Монтана се озова очи в очи с Георги Китанов, но вратарят на Черно море успя да спаси.