1 : 0

• 53’ Борислав Балджийски
  • КРАЙ НА МАЧА

90+5'
  • Шанс за втори гол за Монтана при контраатака за Монтана. Лазаров комбинира с Мичев, но ударът му бе отразен от Макенджиев.

90+5'
  • Центриране в наказателното поле, но вратарят на Монтана улови топката.

90+4'
  • Гостите наложиха натиск срещу съперника, но не успяват да стигнат до чисто положение за гол.

90+3'
  • Четири минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Жълт картон за Георги Андонов.

88'
  • След грешка на Владимир Зафиров, Владимир Мичев стреля от въздуха, но извън очертанията на вратата на Берое.

86'
  • Жълт картон за Християн Попов за нарушение срещу Милисавлевич.

83'
  • Здравко Лазаров падна пред наказателното поле на Берое, но нарушение не е отсъдено.

80'
  • Здравко Лазаров заменя Атанас Илиев в състава на Монтана.

78'
  • Опасен изстрел на Георги Динков в атака за Берое е отразен от Христо Иванов.

77'
  • Жълт картон за Атанас Илиев за нарушение срещу Спас Делев.

70'
  • Георги Динков от Берое получава жълт картон за задържане на Станислав Генчев.

69'
  • Игор Джоман падна на границата на наказателното поле на Монтана, но няма сигнал на съдията.

67'
  • Смята в състава на Монтана. Йордан Тодоров излиза, а в игра влиза Владимир Мичев.

66'
  • Божилов намери Спас Делев, който стреля, но без да затрудни Христо Иванов.

65'
  • Трета смяна в състава на Берое. Милисавлевич влиза на мястото на Исмаил Иса.

63'
  • Георги Божилов напредна при атака за Берое и стреля, но право в ръцете на вратаря Христо Иванов.

61'
  • Елиаш опита удар, но е блокиран от Християн Попов.

59'
  • Още една смята в състава на Берое. Евертон Джилио - Том е заменен от Георги Андонов.

56'
  • Георги Божилов влиза за Берое на мястото на Емин Ахмед.

56'
  • Гол за Монтана! След бърза контраатака за Монтана Балджийски напредна, пусна към Атанас Илиев, чийто удар бе париран от Макенджиев, но Борислав Балджийски бе добре пласиран и с добавка реализира за 1:0 за Монтана.

53'
  • След центриране в наказателното поле, страхотен шанс се откри пред Спас Делев, който стреля с глава, но вратарят на Монтана отново спаси.

51'
  • Християн Попов стреля от свободен удар, но встрани от вратата на Макенджиев.

50'
  • Шанс за Монтана. Иван Минчев засече топката след центриране, но топката прелетя над гредата.

48'
  • Смяна в състава на Монтана. Михов е заменен от Християн Попов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Жълт картон за Борислав Балджийски за нарушение срещу Ахмед.

43'
  • Жълт картон за Емин Ахмед.

41'
  • Претенции от страна Монтана за игра с ръка на Евертон Джилио- Том при атака за домакините. Телевизионните повторения показаха, че такава има.

40'
  • Емин Ахмед центрира отдясно по атаката на Берое, Спас Делев овладя в наказателното поле и опита удар, но изстрелът му бе блокиран.

38'
  • Добра възможност за Монтана, но вратарят на Берое улови топката.

37'
  • Страхотно спасяване на Христо Иванов, след чудесен изстрел на Игор Джоман от границата на наказателното поле.

32'
  • Изстрел на Веселин Пенев е отразен от Христо Иванов и следва ъглов удар за Берое.

30'
  • Емин Ахмед се озова в опасна ситуация за Берое, след опит да бъде изведен, но топката не стигна до него.

30'
  • Йордан Тодоров пада в наказателното поле при атака за Монтана, но няма сигнал на съдията след съприкосновението им с Георги Динков.

25'
  • Евертон Джилио - Том стреля от далече, но без да застраши вратата на Монтана.

25'
  • Опасна атака за Берое. Елиаш центрира отдясно по атаката на гостите, Делев засече топката и стреля, но високо над вратата.

22'
  • Спас Делев вкарва топката в наказателното поле на Монтана с центриране, но Христо Иванов боксира и изчисти.

20'
  • Иван Михов получи жълт картон за нарушението при атаката на гостите.

20'
  • Бърза контраатака за Берое е спряна с нарушение.

19'
  • Борислав Балджийски стреля опасно към вратата на Берое, но след рикошет в тялото на Пенев, топката излиза в ъглов удар.

17'
  • Нова атака за домакините от Монтана, като след изстрел Макенджиев изпусна за кратко топката, но защитник на Берое се намеси и изчисти.

17'
  • Изстрел на Асен Георгиев, но топката отива право в ръцете на Благой Макенджиев.

16'
  • Жълт картон за Веселин Пенев.

15'
  • Опасна ситуация в наказателното поле на Монтана, след центриране на Спас Делев, но никой от гостите не успя да засече.

11'
  • Домакините атакуват и пак следва ъглов удар. След изпълнението не последва нищо опасно.

8'
  • Чудесна възможност за Берое. Исмаил Иса бе в добра позиция, но не успя да нанесе добър удар и Христо Иванов улови топката.

7'
  • Иван Минчев центрира, Йордан Тодоров опита да засече, но опасността в наказателното поле на гостите бе предотвратена.

6'
  • Борислав Балджийски опита удар по посока вратата на Берое, но топката бе избита в корнер.

6'
  • Гостите опитаха атака отдясно, но топката се спря в локвите край страничната линия.