• Край на мача! Славия - Пирин 0:0!

90+5'
  • Продължава каръкът за Пирин при дузпите! Венци Бенгюзов можеше да отбележи от 11-те метра, но Георги Петков спаси, това беше четвърти пропуск от дузпа за Пирин този сезон.

90+4'
  • Жълт картон за Владимир Семерджиев, който го получава за нарушение срещу Тони Тасев в наказателното поле. Дузпа за Пирин!

90+2'
  • Три минути е продължението на мача.

90+1'
  • Хубава контра на Пирин. Тони Тасев се озова зад защитата на Славия и центрира, но Антонио Хаджииванов не можа да стигне до топката, която летеше успоредно на голлинията.

87'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Антонио Хаджииванов от Пирин за задържане на нахлуващия Манзоро.

86'
  • Последна смяна в мача. От терена излиза Мартин Тошев, а за Пирин влиза Венци Бенгюзов.

82'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Янис Карабельов, влиза Владимир Семерджиев.

79'
  • Страхотен пробив на Манзоро. Французинът навърза двама защитници на Пирин и вместо да стреля, реши да центрира, а защитник изби леко топката.

77'
  • Втора смяна за Пирин. От терена излиза Александър Якимов, влиза Антонио Хаджииванов.

76'
  • Още в следващата атака отново Мансе се пребори за една топка в наказателното поле и от неговите граници Димитър Пиргов стреля, но високо над вратата.

75'
  • Малко след влизането си на терена Мансе можеше да открие резултата. Той получи топката в наказателното поле и макар да беше с гръб, пробва да стреля, но Костов улови.

74'
  • Втора смяна за Славия. От терена излиза Ивайло Димитров, влиза Матийо Мансе.

72'
  • Антон Карачанаков беше изведен зад защитата на Пирин, но ударът му срещна тялото на защитник и топката излезе в корнер.

67'
  • 66'
  • Претенции за дузпа на играчите на Пирин. Мартин Тошев искаше най-тежкото наказание, защото според него играч на Славия е играл с ръка в наказателното си поле, но реферът не видя нарушение.

65'
  • Първа смяна за Пирин. Излиза Димитър Благов, влиза Маркиньос.

64'
  • Хубаво изпълнение на Янко Сандански от пряк свободен удар от над 30 метра. Силният му удар беше уловен от Георги Петков.

63'
  • Манзоро направи самостоятелен пробив и стреля от границата на наказателното поле, но слабо и Костов улови.

62'
  • Хубава атака на Пирин, но центрирането на Тони Тасев не беше засечено от негов съотборник успоредно на голлинията.

57'
  • Опасно центриране на Манзоро от пряк свободен удар, но Костов се намеси подобаващо и боксира.

56'
  • Най-чистото положение в мача! Цветомир Панов за Славия направи страхотен пробив през целия терен и влезе в наказателното поле, където стреля, но вратарят Красимир Костов спаси.

50'
  • Първа смяна в мача още на почивката. Звездата на Славия Джереми Манзоро влиза на терена на мястото на Иван Вълчанов.

46'
  • Начало на втората част в "Овча купел".

46'
  • Край на първото полувреме! Доста слаб мач в София.

45+1'
  • Голяма грешка на вратаря на Пирин можеше да доведе до гол за домакините. Красимир Костов изчисти слабо една топка и тя попадна точно на крака на Янис Карабельов. Неговият удар обаче беше слаб и стражът поправи грешката си, като улови топката.

41'
  • Хубав пробив на Цветомир Панов по левия фланг. Крайният защитник центрира опасно, но вратарят на Пирин Красимир Костов улови без проблеми.

38'
  • Хубаво центриране от корнер на Антон Карачанаков, но защитата на Пирин се справи.

27'
  • Тони Тасев имаше шанс да създаде опасност след пряк свободен удар. Неговото центриране обаче беше слабо и Георги Петков улови.

23'
  • На стадиона е и националният селекционер Ивайло Петев.

20'
  • Най-после точен удар в очертанията на вратата на Георги Петков. Отправи го Янко Сандански, като след рикошет изстрелът му попадна в средата на вратата и стражът на Славия отрази.

14'
  • Хубав пробив на Тони Тасев по фланга, той стигна до аутлинията и опита да върне топката около точката на дузпата. Усилията му обаче не дадоха очаквания резултат и защитник изби в корнер.

13'
  • Първа хубава атака за Славия и първи сериозен пропуск. След хубава атака топката стигна до Антон Карачанаков около точката на дузпата. Той стреля, но в последния момент изстрелът му беше отклонен от защитник и се стигна до корнер.

5'
  • Първа интересна ситуация пред една от двете врати. След центриране от корнер и последвало разбъркване, Мартин Тошев опита да стреля, но защитата на Славия, а впоследствие и вратарят Георги Петков, се намесиха.