• Вратарят Владислав Стоянов получава жълт картон за бавене на играта.

• Корнер за Славия. Петър Атанасов стреля с глава в аут.

• Смяна и в Славия. Петър Атанасов влиза, излиза Семерджиев.

85'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Анисе влиза, излиза Кешеру.

84'
  • Пряк свободен удар за Славия. Кешеру наруши правилата срещу Пиргов, след изпълнението му не последва опасност за Кирев.

81'
  • Натанаел центира в наказателното поле, но Кирев се намеси добре и се справи.

79'
  • Кешеру получава жълт картон за симулация.

76'
  • Карачанаков в отлична ситуация, но Стоянов се справи отново с положението.

74'
  • Вандерсон пропусна да реализира нов гол в полза на Лудогорец.

73'
  • Емил Стоев стреля чудесно към вратата на Стоянов, но той се справи с удара.

70'
  • Терзиев направи отличен шпагат, след като Карачанаков направи за смях Моци, но Терзиев беше на точното място, а румънецът се извини на съотборниците си.

67'
  • Смяна в Лудогорец. Лукоки влиза, излиза Кафу.

64'
  • Панов стреля опасно, но Стоянов се справи със ситуацията.

56'
  • На мястото на Мартинов, който получи контузия, влиза Костадин Дяков.

56'
  • Топката е във вратата на Славия след като Кафу се разписа, но попадението е отменено, тъй като топката е напуснала очертанията на игрището.

48'
  • Пиргов получава жълт картон.

47'
  • Смяна в състава на Славия. Мансе излиза, влиза Манзоро.

46'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Две минути е добавеното време на първото полувреме на срещата.

45+1'
  • Пряк свободен удар в полза на домакините, но след изпълнението на Ивайло Димитров отбраната на гостите се справиха със ситуацията.

45+1'
  • Жълт картон за Вандерсон.

44'
  • Карачанаков беше фаулиран от Дяков и се наложи да получи лекарска помощ.

40'
  • Козмин Моци застана зад точката на дузпата и с уверен шут откри резултата.

35'
  • Дузпа за Лудогорец и жълт картон за Кирев след нарушение срещу Марселиньо.

34'
  • Вандерсон нацели страничната греда на вратата на Кирев, след като Кешеру му пусна перфектен пас, но гол не падна.

32'
  • Кафу центрира отдясно в наказателното поле на Славия, но там бранител се намеси добре и изпревари Кешеру.

29'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението му, атаката на гостите пропадна.

24'
  • Ивайло Димитров с опасен шут към вратата на Стоянов, но вратарят на Лудогорец показа класа.

21'
  • Първа смяна в състава на Лудогорец. На мястото на Керчев, влиза Терзиев.

20'
  • Карачанаков стреля в тялото на Натанаел при опасна атака за състава на домакините от Славия.

16'
  • Корнер за Славия. Карачанаков изпълни, но топката отиде далеч от футболистите на Славия.

13'
  • Кирев изпревари Марселиньо в опит за опасна атака на Лудогорец по десния фланг на атаката на разградчани.

11'
  • Мансе овладя топката добре в наказателното поле на Лудогорец, но си пусна дълго топката и Стоянов улови уверено в ръцете си кълбото.

10'
  • Карачанаков отправи слаб удар, който попадна в ръцете на вратаря Стоянов.

7'
  • През тази първа част вятърът ще помага на шампионите.

• Корнер за Лудогорец, след като вратарят изби удар на Вандерсон в корнер. След късото изпълнение на корнера, Натанаел стреля неточно.

5'
  • Сериозен вятър на стадион "Славия", а в 20-ата секунда Марселиньо стреля неточно към вратата на Кирев.

1'
  • Двубоят на стадион "Славия" стартира.

1'
  • Срещата започна с едноминутно мълчание в памет на жертвите от терористичните атаки в Париж.

• Съставите на Славия и Лудогорец:

Славия: Кирев, Панов, Пиргов, Велков, Фераресо, Мартинов, Семерджиев, Мансе, Стоев, Димитров, Карачанаков

Лудогорец: Стоянов, Минев, Натанаел, Керчев, Моци, Дяков, Препелица, Марселиньо, Вандерсон, Кафу, Кешеру

• Рефер: Георги Кабаков
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport