• Мики Орачев получава втори жълт картон и Левски остава с човек по-малко.

73'
  • Карнер получи жълт картон.

70'
  • Петър Атанасов отблизо за малко не изравни резултата, но Йоргачевич се намеси по най-добрия начин.

70'
  • Курдов сменя голмайстора до момента Диаби.

67'
  • Разбъркване пред вратата на Левски, то завършва с неточен изстрел.

66'
  • 63'
  • Костадин Дяков сменя Карабельов в състава на Славия.

62'
  • Манзоро центрира от фаула и аут след това.

61'
  • Мики Орачев получава жълт картон за опасната си игра срещу Манзоро.

60'
  • Фаул за Славия на границата на пеналта, встрани. Веднага след това нов фаул за Славия почти на същата позиция.

59'
  • Центриране на Карачанаков доведе до корнер след изчистване на Карнер. Защитата на Левски се справя.

59'
  • Удар с глава на Георги Костадинов и пропуск за Левски.

57'
  • Корнер за Левски и отново нищо опасно.

56'
  • Добър пробив на Диаби, защитник на Славия изби в корнер. Атаката на Левски завършва с аут.

54'
  • Мики Орачев смени Божидар Краев в състава на Левски.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЛЕВСКИ ВОДИ С 1:0 НА СЛАВИЯ.

45+2'
  • Корнер за "белите". Нарушение в атака след това.

45+1'
  • Корнер за Левски, Георги Петков лови.

44'
  • Петър Атанасов пада в пеналта на Левски, няма сигнал на съдията и правилно. Веднага след това е свирена засада при контрата на Левски, без да има такава.

42'
  • Георги Костадинов получава жълт картон.

39'
  • Корнер за Славия. Удар по земя след него на Петър Атанасов - право в ръцете на Йоргачевич.

38'
  • Корнер за Левски. Нищо особено след него.

33'
  • Съдията подминава очевиден жълт картон за Мартин Дечев за грубо влизане в Краев.

31'
  • Хубава комбинация на Левски, ударът на Де Ноойер обаче беше блокиран от Мартин Дечев.

30'
  • Карабельов получава жълт картон.

27'
  • Карачанаков за сантиметри не успя да засече центриране по тревата на Манзоро и голям пропуск за Славия.

26'
  • Грубо нарушение на Краев и първи жълт картон в мача

24'
  • Добра атака на Левски, но слаб завършек на Краев.

20'
  • Живко Миланов нахлува в пеналта на Славия, но Крачунов избива в корнер. Втори пореден ъглов удар и защитата на Славия се справя.

16'
  • Пламен Крачунов можеше бързо да изравни, но отблизо не успя да намери вратата на Левски.

9'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:1. Умар Диаби бележи с глава, след като бе оставен непокрит. Живко Миланов качи топката на главата му.