• Край на мача.

90+4'
  • Карачанаков е заменен от Стоев

87'
  • Втори гол за Славия, Манзоро бележи! Отново Карачанаков отдясно изработи гола, като намери Манзоро, а Голас падна встрани. Манзоро се обърна и шутира в празната врата.

83'
  • Гол за Славия, Ивайло Димитров бележи! Добро центриране на Карачанаков отдясно, Димитров с глава от непосредствена близост откри резултата.

81'
  • Серкан Юсеин е заменен от Казаков

70'
  • Димитър Пиргов с жълт картон.

69'
  • Манзоро опита първи удар, блокиран, след това и Ивайло Димитров шутира, но и в този случай Голас спаси.

68'
  • Петър Атанасов е заменен от Иван Вълчанов.

67'
  • Виктор Голас с жълт картон за бавене на играта.

66'
  • 61'
  • Манзоро заменя Мансе

60'
  • Даниел Генов е заменен от Димитър Алексиев.

57'
  • Удар от движение на Атанасов, Голас внимаваше и спаси.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Атака на Славия, Мансе успя да скочи високо, след лошо изчистване на Васев, но има фаул.

45+1'
  • Центриране отдясно в наказателното поле на Ботев, Мансе на два пъти свали топката, и втория път за Ивайло Димитров, който шутира.

43'
  • Поредица от удари към вратата на Славия, Мартинов не успя да намери целта..

39'
  • Добра атака за Славия, Мансе сваля с глава топката за Петър Атанасов, който шутира от движение, но защитата на Ботев внимаваше.

34'
  • Корнер за Ботев, Серкан центрира, Терзиев не успя да отправи удар с глава.

31'
  • Опит на Мансе за странична ножица, но бе в явна засада.

28'
  • Шанс за Славия, Дяков навлезе в наказателното поле отдясно, Златков изчисти в корнер.

27'
  • Петър Атанасов нацели греда. Диего отне топката от Филипов по левия фланг на атаката на Славия, намери Атанасов в пеналта, а неговият удар от шест метра срещна страничния стълб.