0 : 1

• 73’ Даниел Генов
  • Край на мача! Пирин остава в А група, Монтана отива на бараж!

90+4'
  • Истинско опълчение настана в заключителните мигове от двубоя, и в 90-та минута поредната изсипана топка в пеналта. Няколко поредни удара бяха отразени в мелето във вратарското поле, преди топката да бъде изчистена.

90+2'
  • Жълт картон за Краси Костов

90+2'
  • Емил Виячки заменя Даниел Генов

88'
  • Нова възможност за Сергей Георгиев, той шутира мощно от близко разстояние, над вратата.

83'
  • Шанс за Сергей Георгиев, Краси Костов се намеси решително.

83'
  • Георги Пашов заменя Петър Атанасов

82'
  • Даниел Генов бе изпуснат от защитата на Монтана, излезе очи в очи с Христо Иванов, и с техничен удар отляво в пеналта не сгреши.

73'
  • Маркиньос заменя Тони Тасев

72'
  • Над Монтана започна да вали, като дъждът се усилва непрекъснато

71'
  • Невероятна възможност за Монтана, двама на двама излязоха Атанас Илиев и Иван Стоянов, но в последното подаване Дяков успя да пресече

68'
  • Янко Сандански заменя Антон Костадинов

66'
  • Атанас Илиев заменя Иван Минчев

64'
  • Иван Минчев опита далечен удар, прехвърли обаче и вратата.

63'
  • Монтана играе малко по-атакуващо след почивката, но чистите голови положения липсват.

59'
  • Владимир Мичев заменя Коконов

46'
  • 46'
  • Край на първото полувреме

46'
  • Асен Георгиев получава третия картон за Монтана

43'
  • Иван Коконов получава втория жълт картон в мача.

40'
  • Удар от движение на Петър Атанасов, той не нацели добре топката и тя прелетя над гредата.

39'
  • Първи жълт картон - за Христофор Хубчев

34'
  • Първа реална опасност за Монтана. Коконов завърши атаката, след подаване на Петър Атанасов. Краси Костов нямаше проблем.

22'
  • Добър извеждащ пас към Иван Стоянов, малко не му достигна да овладее топката сам срещу Костов.

15'
  • Нов корнер за гостите, след удар на Генов, отбил се в тялото на защитник

14'
  • Ъглов удар за Пирин, топката е изчистена от Коконов

13'
  • Две бързи възможности пред вратата на Монтана, Христо Иванов и защитата пред него се справиха.

2'
  • Начало на второ полувреме

1'
  • Начало на мача.

1'
  • Стилиян Николов отново почувства контузия в гърба на загрявката, и бе заменен от Румен Сандев в стартовия състав на Пирин.

• Стадион: Огоста
    Рефер: Николай Колев
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport