• Марселиньо стреля опасно от границата на наказателното поле, но Иванов улови уверено.

90+1'
  • Хубава контра на Монтана, но след центрирането на Оливие Боне, Асен Георгиев с глава не можа да се разпише.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Джонатан Кафу, влиза националът Михаил Александров.

88'
  • Последна смяна за Монтана. Излиза Станислав Генчев, влиза Сергей Георгиев.

83'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза голмайсторът Клаудиу Кешеру, влиза Андрей Препелица.

81'
  • Клаудиу Кешеру най-после открива резултата. Звездата на Лудогорец стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в крак на защитник и с парабола прехвърли Христо Иванов за 1:0.

77'
  • Хубава продължителна атака на Монтана, която завърши с центриране на Здравко Лазаров, но прекалено неточно и опасността отмина.

73'
  • Най-хубавото положение за Лудогорец идва едва сега. Вандерсон се включи напред и стреля от границата на наказателното поле отдясно. Ударът му обаче беше уловен с вещина от Христо Иванов.

72'
  • Втора смяна в Монтана. Влиза Владимир Мичев, излиза Иван Минчев.

70'
  • Първа смяна в Лудогорец. Влиза още един нападател - Жуниор Кишада, а излиза Лукас Саша.

68'
  • Хубав пробив на Марселиньо, който остана лице в лице с Асен Георгиев, но стреля в тялото му и топката излезе в корнер.

68'
  • Оливие Боне с глава стреля след центриране от корнер, но топката пак не намери целта.

62'
  • Най-чистото положение в този мач! Здравко Лазаров беше изведен зад защитата на Лудогорец. Ударът му обаче мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

61'
  • Здравко Лазаров е поредният с жълт картон за нарушение в центъра.

60'
  • Хубаво центриране на Лукас Саша в наказателното поле, което целеше Кешеру. В последния момент обаче защитник на Монтана изби.

60'
  • Безобразно изпълнение на Лукас Саша. Той се озова на стрелкова позиция около наказателното поле, но стреля високо, високо над вратата.

57'
  • Хубав отговор на Лудогорец. Клаудиу Кешеру беше изведен зад защитата и стреля, но ударът му прелетя далеч встрани от вратата.

54'
  • Страхотна контра на Монтана. Петър Атанасов беше изведен зад защитата, но се забави и беше настигнат. Той опита да намери нахлуващия Здравко Лазаров, но защитник на Лудогорец изби.

53'
  • Удар на Марселиньо от дистанция, но Христо Иванов го отрази без проблеми.

47'
  • Първа смяна в мача. Влиза Здравко Лазаров на мястото на Иван Стоянов.

46'
  • Начало на втората част на "Огоста".

46'
  • Край на първата част. Двата тима не успяха да си вкарат голове.

45+3'
  • Натанаел стреля от пряк свободен удар, но безобразно неточно и опасност за Христо Иванов няма.

45+3'
  • Станислав Генчев натрупа фаулове и след поредния такъв, беше декориран в жълто.

45+1'
  • Жълт картон и за играч на Монтана. Иван Коконов го получи за разкарване на топката и спор със съдията.

45'
  • Най-чистото положение в мача! Джонатан Кафу беше изведен зад защитата и беше в прекрасна позиция да открие резултата. Той обаче стреля по най-безобразния начин и за малко да прати топката в тъч.

43'
  • Най-чистото положение в мача до момента. Клаудиу Кешеру беше изведен зад защитата и опита да преодолее вратаря Христо Иванов, но стреля в тялото му.

34'
  • Още един удар към вратата на Лудогорец. Иван Стоянов стреля от фаул, но топката мина на няколко сантиметра встрани и не затрудни Владо Стоянов.

29'
  • Жълт картон за Венци Керчев за нарушение срещу Иван Коконов, който се откъсваше сам срещу вратаря.

28'
  • Първо положение за Монтана! Страхотно центриране на Иван Минчев в наказателното поле, където Петър Атанасов засече с глава, след като надскочи защитника на Лудогорец, но ударът му беше крайно неточен.

24'
  • Хубав пробив на Вандерсон отляво, но центрирането му беше ужасяващо. Той търсеше Клаудиу Кешеру, но подаването му беше под всякаква критика.

21'
  • Хубав пробив на Йордан Минев в наказателното поле. Центрирането му беше успоредно на голлинията и търсеше Вандерсон, но в последния момент защитник на Монтана изби.

18'
  • Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков получи медицинска помощ за нарушение на Иван Минчев. При падането на земята той се хвана за прасеца. След прегледа стана на крака и поднови изявите си.

15'
  • Поредна слаба атака на Монтана, която завършва с анемичен удар на Петър Атанасов, но Владо Стоянов лови безпроблемно.

12'
  • Първа истинска опасност в този мач! Джонатан Кафу се разходи сред защитата на Монтана и излезе сам срещу вратаря Христо Иванов. Стражът обаче излезе и улови топката в последния момент, преди бразилецът да стреля.

5'
  • Нещо като опит за центриране след пряк свободен удар за Монтана. Иван Стоянов стреля слабо и защитата на Лудогорец се справи лесно.