• Край на мача! Левски победи с 2:0!

90+4'
  • Три минути ще е продължението на мача.

90+1'
  • Бърза контра на Левски, но "сините" я изиграха лежерно и пропуснаха 100-процентов гол.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза капитанът на Левски Веско Минев, влиза младокът Мики Орачев.

89'
  • Роман Прохазка получава жълт картон за Левски заради бавене на играта.

84'
  • Страхотен изстрел на Борислав Балджийски от около 20 метра. Йоргачевич обаче отрази влизащата в долния му ляв ъгъл топка.

83'
  • Хубава възможност се откри пред Здравко Лазаров отдясно в наказателното поле. Ударът му обаче беше слаб и Йоргачевич улови.

81'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Умар Диаби, влиза Атанас Курдов.

79'
  • Последна смяна в Монтана. Излиза Станислав Генчев, влиза Матей Поплатник.

74'
  • Божидар Краев прави 2:0! Умар Диаби в наказателното поле и свърна към младока около точката на дузпата. Неговият удар беше слаб, но рикошира в защитник и излъга вратаря Христо Иванов, за да се оплете в мрежата му.

71'
  • Най-чистото положение за Монтана в този мач! Атанас Илиев стреля от чиста позиция, но Йоргачевич изби.

71'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Мигел Бедоя, влиза Радослав Цонев.

69'
  • В ответната атака Роман Прохазка се оказа в добра позиция, но от малък ъгъл стреля встрани от вратата.

66'
  • Страхотен шанс за Монтана. Станислав Генчев излезе сам срещу Йоргачевич, но реши да търси подаване, вместо да стреля и се провали.

66'
  • Втора смяна за Монтана. Излиза Иван Минчев, влиза Алби Дости.

62'
  • Хубаво изпълнение на Мигел Бедоя от пряк свободен удар, като качи топката на главата на Георги Костадинов, но халфът стреля в ръцете на Христо Иванов.

60'
  • Жълт картон и за Джереми де Ноойер, който спря с ръка атака на Монтана

57'
  • Божидар Краев е първият предупреден официално от Левски. Той фаулира Георги Пашов в центъра.

56'
  • Хубава атака за Левски, Божидар Краев от близка дистанция обаче не успя да се разпише.

55'
  • Първи шанс за Монтана след почивката. Иван Минчев получи добра топка, но реши да стреля от над 25 метра. Ударът му прелетя встрани от вратата.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза Йордан Тодоров, влиза Здравко Лазаров.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първото полувреме, Левски води с 1:0!

45+5'
  • Роман Прохазка откри за Левски с гол от дузпа! Тя беше отсъдена за нарушение на Георги Пашов срещу Божидар Краев в наказателното поле. Словакът беше безпощаден в изпълнението си, а това беше първа дузпа за Левски този сезон.

45+2'
  • Георги Пашов, който направи дузпата, е декориран в жълто.

45+1'
  • Джереми де Ноойер предотврати много опасна атака пред вратата на Левски, но се контузи в бедрото. Лекарите се опитват да го вдигнат на крака.

44'
  • Още един страхотен шанс за Левски! Мигел Бедоя намери Умар Диаби в наказателното поле и той стреля с глав,а но топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

40'
  • Още един страхотен шанс за Левски. Живко Миланов центрира перфектно от десния фланг, като Роман Прохазка се оказа на стрелкова позиция. Неговият изстрел с глава обаче беше уловен от Христо Иванов.

36'
  • Претенции на домакините за жълт картон на Джереми де Ноойер. Холандецът спря хубава контра на Монтана с нарушение отзад, но реферът не го предупреди официално. Наставникът на домкините Ферарио Спасов протестира бурно.

32'
  • Монтана отвърна с хубава контра, като Георги Пашов намери Борислав Балджийски около границата на наказателното поле, но ударът на юношата на Левски излезе в аут.

29'
  • Невероятен пропуск на Божидар Краев! Той беше изведен сам срещу вратаря и напредна в наказателното поле, но ударът му мина над вратата. В последния момент и Иван Михов се хвърли в краката му, за да му попречи.

28'
  • Още една хубава атака на Левски, която завърши с центриране към Георги Костадинов, но изстрелът му с глава отиде в аут.

26'
  • Хубаво извеждащо подаване към Мигел Бедоя зад защитата на Монтана, но испанецът не можа да намери Умар Диаби, който беше на изгодна позиция.

23'
  • Първо истинско положение в мача. Роман Прохазка центрира от пряк свободен удар в близост до наказателното поле, но защитник на Монтана изби. Топката обаче попадна на крака на Георги Костадинов, но впоследствие излезе на няколко сантиметра в аут.

19'
  • Първи удар към вратата и на Боян Йоргачевич, но е неточен и сърбинът не е затруднен.

15'
  • Равностойно начало на мача, в което липсват головите положения. Все пак Левски е малко по-активният от двата тима.

• Хубаво прострелно центриране на Джереми де Ноойер от фланга, но топката не е засечена от негов съотборник.

7'
  • Първа хубава атака за Левски, но завършва със слаб удар на Мигел Бедоя, който без проблем се озовава в ръцете на Христо Иванов.