• Бекир Расим сменя Паланков в Черно море.

86'
  • Станчев смени Стенио в Черно море.

79'
  • 0:4 - Нов гол за Черно море. Този път точен е Вареа, веднага след като се появи на терена. Асистенцията е на Курьор.

77'
  • Вареа сменя Васев в състава на гостите.

74'
  • Георги Ангелов сменя Станислав Генчев в тима на Монтана.

71'
  • Лазаров смени Мичев в състава на Монтана.

67'
  • 0:3 - Педро Еуженио праща Монтана в нокаут с третия гол за Черно море.

67'
  • 0:2. Втори гол за Черно море, този път Матиа Курьор се измъкна от опеката на защитата и отблизо вкара втория гол.

65'
  • 0:1 - Мехди Бурабия бележи във вратата на Монтана. Андреас Васев центрира и Бурабия красиво с крак прати топката във вратата на домакините.

61'
  • 61'
  • Атанас Илиев е първата смяна в мача, сменя Балджийски в състава на Монтана.

61'
  • Жълт картон за Иван Михов.

57'
  • Фаул в полза на Черно море. Ударът на Бурабия е спасен от Христо Иванов.

55'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+1'
  • Жълт картон и на Станислав Генчев от Монтана.

44'
  • Хубав изстрел на Балджийски, Китанов изби в корнер. След центрирането удар с глава на Асен Георгиев, но над вратата.

40'
  • Първи жълт картон - за Паланков от Черно море.

38'
  • Напрежение пред вратата на Черно море. Във втория случай от Монтана претендират и за игра с ръка на Венков, без съдийска реакция.

38'
  • Корнер за Монтана.

37'
  • Грешка на Георги Китанов можеше да позволи на Монтана да поведе, но Кулибали бе най-близо до топката и я овладя.

31'
  • Далечен изстрел на Стенио - над вратата. Това обаче е най-опасното, което варненци сътвориха за близо половин час игра. Твърде малко...

29'
  • По-настойчиви са домакините в началните минути, но засега без чисти положения.

13'
  • Първи корнер и в полза на варненци. Ударът на Паланков след това е над вратата.