• След корнера не последва опасност за вратаря Скорчев.

• Пряк свободен удар за Марек. След изпълнението му, топката излиза в корнер.

• Последна смяна в състава на гостите. Влиза Османов, излиза Ласиман

82'
  • Втора смяна в състава на Локомотив. Дани Кики излиза, влиза Чукалов

81'
  • Камбуров реализира хеттрика си, след като от точката на дузпата прониза Младенов.

78'
  • Александър Горанов получава жълт картон

73'
  • Камбуров от няколко метра пропусна да оформи хеттрика си, след като Младенов отрази удара.

71'
  • Първа смяна и в състава на гостите. Емерик Де Врийзе влиза на мястото на Карагерен.

67'
  • Последна смяна в състава на домакините. Манолов излиза, влиза Емил Стоянов

66'
  • Карагерен прати топката над вратата след като засече кълбото при центриране от пряк свободен удар.

60'
  • След изпълнението на корнера, играч на Локомотив изпадна в засада.

57'
  • Ласиман центрира, Виячки изби в корнер

56'
  • Йорданов фаулира Горанов и последва пряк свободен удар за гостите от Пловдив.

55'
  • Втора смяна в състава на домакините. Влахов влиза на мястото на Мартин Димитров

54'
  • Ласиман спечели корнер за "смърфовете". След изпълнението му, топката излезе в тъч.

53'
  • Росен Йорданов успя елегантно да преодолее Скорчев и намали резултата до 1:3.

51'
  • Камбуров получи една удобна топка пред наказателното поле на домакините, но не успя да я овладее.

51'
  • Първа смяна в състава на домакините. Димитър Владимиров влиза, излиза Борислав Николов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Николов получи и жълт картон за провинението.

45+3'
  • Мартин Камбуров застана зад топката и се разписа за 3:0.

45+2'
  • Камбуров беше повален от Борислав Николов в наказателното поле и съдията отсъди дузпа.

45+1'
  • Карагерен опита да излъже трима бранители на Марек и да реализира, но не сполучи с това си начинание.

44'
  • Мартин Димитров центрира в наказателното поле на Локомотив, но гостите се справиха със ситуацията.

40'
  • Нарушение срещу вратаря на гостите Теодор Скорчев, който ще има нужда от лекарска помощ

35'
  • Преди корнера двата тима спряха играта, тъй като трябваше да се освежат с вода, тъй като в Дупница е доста топло, а след него топката излезе в аут.

33'
  • Удар на Мартин Димитров беше избит в корнер от Скорчев.

32'
  • Нов гол за гостите! Мартин Камбуров направи резултата 2:0 за Локомотив, след като завърши перфектна триходова комбинация между него, Кики и Карагерен.

25'
  • Корнер за Марек. Димо Атанасов центрира, а Димитров не успя да играе с топката

22'
  • Златко Бонев с хубав удар нацели гредата на локомотивската врата.

18'
  • Виячки има нужда от лекарска помощ след като изпитва болки

15'
  • Камбуров пропусна да удвои резултата в полза на Локомотив, но ударът му мина над напречната греда.

15'
  • Димитър Димитров опита да излъже 3-4 футболисти на Локомотив пред наказателното поле на гостите, но не успя на ги преодолее.

6'
  • Ласиман е фаулиран и последва пряк свободен удар за гостите от Пловдив.

3'
  • Гол за Локомотив! Дани Кики откри резултата, след като засече центриране от дясно по атаката на "смърфовете".