• Три минути ще са добавените до края на мача.

• Григор Долапчиев се освободи добре и стреля, но в никакъв случай не затрудни Емил Михайлов.

• Хубав удар на Росен Йорданов, но Мечикян изби с една ръка.

76'
  • Последна смяна в Хасково. Излиза Димитър Андонов, влиза Митко Плахов.

74'
  • Владислав Узунов пак се пробва от пряк свободен удар, но този път Емил Михайлов улови.

71'
  • Мартин Кавдански е поредният декориран в жълто играч в мача.

70'
  • Владислав Узунов вкара страхотен гол за Хасково от пряк свободен удар. Той заби топката в сглобката на вратата на Марек и не остави шансове на Михайлов.

66'
  • Резултатът вече е 3:0! Златко Бонев нахлу по левия фланг и преодоля защитник, центрира на главата на Александър Манолов и той необезпокояван вкара за трети път,.

63'
  • Втора смяна за Хасково. Излиза Георги Коруджиев, влиза Петьо Николов.

60'
  • Опасност пред вратата на Хасково след центриране на Борислав Николов, топката прехвърли вратаря Мечикян, но Бейсим Бейсим изби от голлинията.

59'
  • Владислав Узунов опита да вкара след пряк свободен удар. Изстрелът му обаче се отби в стената.

55'
  • Златко Бонев прави 2:0. Той получи топката на 1 метър от голлинията след подаване на Димитър Петков и не сбърка.

52'
  • Доста хубав удар на Владислав Узунов, който можеше да изравни. Силният му изстрел извън наказателното поле обаче беше отразен от вратаря Емил Михайлов с една ръка.

47'
  • Първа смяна и за Марек. Излиза Димитър Димитров, влиза Александър Манолов.

46'
  • Начало на второто полувреме в Дупница.

46'
  • Край на първата част на мача! Марек води с 1:0.

45+3'
  • Жълт картон за Димитър Андонов за груба игра в центъра.

45+3'
  • Георги Коруджиев опита да затрудни от далечна дистанция Емил Михайлов, но не можа.

45+3'
  • Няколко опита за удар към вратата на Хасково след центрирания от корнери, но не се стигна до сериозна опасност.

45+1'
  • Борислав Николов откри резултата за Марек. След грешка в защитата на Хасково той беше оставен сам срещу вратаря Мечикян и го простреля за 1:0.

42'
  • Здравко Узунов пробва нещо като центриране, но се получи нещо като удар. Емил Михайлов улови без проблеми.

41'
  • Най-после хубаво положение в този мач. Григор Долапчиев излезе сам срещу Емил Михайлов и стреля, но вратарят на Марек изби.

32'
  • Първа хубава атака в мача. Борислав Николов проби по десния фланг и опита да центрира, но в последния момент Орхан Акташ изби в корнер.

29'
  • Мартин Райнов отправи първи удар към вратата на Марек. Топката прелетя далеч в аут и не затрудни и за миг Емил Михайлов.

27'
  • Опит за първа опасност пред вратата на Марек след центриране от пряк свободен удар на Кръстев. Димо Атанасов обаче изби и предотврати опасността.

26'
  • Мартин Димитров от състава на Марек преодоля Орхан Акташ и се озова на стрелкова позиция. Точно преди да стреля обаче, вратарят Мечикян улови топката пред крака му.

20'
  • Първи сносен удар в мача. Отправи го Росен Йорданов след продължително разиграване след ъглов удар. Изстрелът му с глава обаче излезе в аут.

18'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният вратар на Хасково Николай Банков, влиза Едуард Мечикян, който е само на 19 години и дебютира в А група.

13'
  • Първи удар в очертанията на една от двете врати. Отправи го Димитър Димитров, но нямаше как да затрудни Банков.

12'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Атанас Кръстев от Хасково за грубо нарушение в центъра.

8'
  • Проблем за вратаря на Хасково Николай Банков. Ако не успее да продължи, ще трябва да влезе невъзстановеният Едуард Мечикян.