• Край на мача. Марек и ЦСКА завършиха 0:0.

• Пет минути допълнително време.

90+2'
  • Тончев, който влезе като смяна напусна, на негово място влезе Николай Николов

90+2'
  • Карачанаков пропусна да открие резултата за ЦСКА, но от два метра успя да спечели само корнер.

90'
  • Корнер за ЦСКА. Милисавлевич центрира на два пъти към наказателното поле на Марек, но атаката пропадна.

88'
  • Стойчо Младенов се кара с лекарския щаб на Марек.

87'
  • Жоаким игра с ръка и последва свободен удар в полза на Марек.

85'
  • Милисавлевич падна в наказателното поле след сблъсък с Пидев, но не последва дузпа, а аут.

84'
  • Смяна в състава на Марек. Крум Бибишков напуска терена, а на негово място влиза Кристиян Петков.

82'
  • Последна смяна за ЦСКА. Попов отстъпва мястото си на Карачанаков

79'
  • Буш падна в наказателното поле на Марек, но няма дузпа.

77'
  • Дузпа за ЦСКА. Жуан Фелипе Рибейро застана зад топката и пропусна. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка на Мартин Димитров

76'
  • Жълт картон за Лахчев след нарушение срещу Буш на границата на наказателното поле. Жуан Фелипе стреля и след удар в стената последва корнер.

73'
  • Тунчев стреля с глава след изпълнение на корнер и последва отново ъглов удар

72'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. Луис Соарес напуска терена, Милисавлевич влиза на терена.

70'
  • 66'
  • Първа смяна в състава на Марек. Марио Близнаков отстъпва мястото си на Петър Тончев

65'
  • Центриране на Луис Соаррес в наказателното поле, но Попов стреля неточно в аут.

65'
  • Марио Близнаков получава лекарска помощ

64'
  • Буш шутира след късо изпълнение на свободен удар, топката рикошира и излиза в корнер. След изпълнението Жоаким потърси далечния ъгъл, но марекчани блокираха със съвместни усилия

61'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Жоаким заменя Галчев с цел да усили нападателната мощ на "червените".

57'
  • Буш нацели напречната греда на Михайлов, след като засече прострелно центриране от ляво.

55'
  • Кръстовчев пробва да изненада Дивиш от далечно разстояние, но несполучи.

51'
  • Жълт картон за Марин Оршулич, който свали на тревата Марио Близнаков.

50'
  • Нарушение срещу Крум Бибишков. Топката е на около 30 метра от вратата на Дивиш. Бибишков центрира в наказателното поле, но Оршулич и Буш се справиха със ситуацията

48'
  • Начало на второто полувреме. Футболистите на ЦСКА започнаха от центъра.

46'
  • Край на първото полувреме. Резултатът е 0:0.

45+2'
  • Галчев намери Тони Силва пред наказателното поле на Марек, но съдията вдигна засада, този път категорична.

45+2'
  • Груб фаул на Лахчев срещу Буш. Пряк свободен удар, Галчев шутира в аут.

45'
  • Удар на Серджиу Буш, но Емил Михайлов се справи със ситуацията и улови кълбото.

43'
  • Нарушение срещу Марио Близнаков. Потърпевшият изпълнява, центрира в наказателното поле, но отбраната на ЦСКА се справи.

43'
  • Венцислав Василев получи жълт картон за задържане на съперников играч

41'
  • Виячки изчисти кълбото при добре организирана атака на ЦСКА по лявото крило дело на Луис Соарес.

39'
  • Кръстовчев намери добре Мартин Димитров, но бранител на ЦСКА се намеси авторитетно и парира съперника си.

34'
  • Буш стреля неточно

32'
  • Близнаков фаулира Апостол Попов на границата на игралното поле. Получава заслужен жълт картон за влизането отзад.

31'
  • Буш извърши нарушение срещу футболист на Марек.

29'
  • Бибишков получава жълт картон за нарушение срещу Сънди

26'
  • Луис Соарес е в засада, която е доста спорна

24'
  • Фелипе центрира, но отбраната се намеси добре и предотврати опасността.

23'
  • Жуан Фелипе центрира от свободен удар в наказателното поле, последва корнер за ЦСКА.

22'
  • Нарушение срещу Жуан Фелипе. Галчев изпълни, пусна към Сънди, отново кълбото попадна в Галчев, той пусна към Попов, но Пидев се намеси авторитетно и изчисти в тъч.

21'
  • Бибишков щеше да се озове очи в очи с Дивиш, овладя топката на гърди, но се засуети и опасността пред вратата на ЦСКА се провали

15'
  • Жуан Фелипе влезе в  наказателното поле, но се подхлъзна и не уцели топката

13'
  • Жуан Фелипе центрира опасно в наказателното поле на Марек, но футболист на ЦСКА извърши нарушение в атака

12'
  • Жуан Фелипе Рибейро с халостен шут стреля в аут.

7'
  • Фаул на Крум Бибишков срещу Тони Силва

6'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението отново футболистите на Марек се справиха със ситуацията.