• Добра възможност за Черно море, бърза атака за гостите, но футболист на "моряците" е в засада, маркирана навреме от страничния рефер

75'
  • Жълт картон за Ангел Йошев

64'
  • Мирослав Манолов реализира страхотно попадение, от границата на наказателното поле, почти фронтално срещу Михайлов, с точен, силен удар.

61'
  • Симеон Райков бе изведен в наказателното поле, след грешка на Виячки, успя да стреля, но Михайлов спаси

58'
  • Курьор е заменен от Симеон Райков

52'
  • Кристиян Петков реализира за 1:2. Добър пробив отдясно на Кръстовчев, центрирането му попадна на главата на Петков, и той намали изоставането на Марек.

49'
  • Марио Близнаков е заменен от Кристиян Петков

46'
  • Мартин Димитров е заменен от Ангел Йошев

46'
  • Расим е заменен от Станчев

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+2'
  • Иван Коконов бележи втори гол за Черно море. След грешка при изнасянето на топката от Марек, Коконов отне кълбото, направи няколко крачки, влезе в пеналта и стреля точно покрай Михайлов.

45+1'
  • Отлична възможност за Марек, най-доброто положение за домакините през първото полувреме, Еньо Кръстовчев не успя да го материализира.

40'
  • Марио Близнаков получава жълт картон

36'
  • Сашо Александров с първи жълт картон в мача

35'
  • Пряк свободен удар за Марек, фронтално срещу Пиргов. Кръстовчев изпълни, топката рикошира в стената, Пиргов се размина с топката, но Лахчев и Кръстовчев се сблъскаха и не можаха да отправят удар.

26'
  • Нова бърза атака за Черно море, Михаил Венков се откъсва по фланга, последното центриране за късмет на Марек бе пропуснато от Курьор.

14'
  • Лахчев центрира от пряк свободен удар, но не застрашава особено Пиргов.

13'
  • Черно море откри резултата. Добър пробив отдясно завърши с прострелно центриране - Стенио бе оставен непокрит в пеналта и от вратарското поле реализира за 0:1