• Край на мача

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • След натиска на Марек, Черно море направи бърза контраатака. Курьор залъга защитата на границата на наказателното поле, подаде към Вилиян Бижев, който стреля точно за 2:0.

89'
  • Центриране от фаул, Лахчев засече с глава, но над вратата.

87'
  • Рангел Абушев стреля от наказателното поле към вратата, но топката се отби в Кирил Котев, който бе с прибрани ръце и много близо до съперниковия играч. Домакините поискаха дузпа, но реферът не отсъжда такава.

86'
  • Росен Йорданов на мястото на Димо Атанасов

85'
  • Жълт картон за Вилиян Бижев

82'
  • Страхотен шут на Илиян Гаров от дистанция, но топката се отби в гредата.

78'
  • Уникален пропуск на Вилиян Бижев, който излезе сам срещу вратаря след пас от дълбочина, но не насочи топката в правилното място и стреля покрай вратата на Марек.

76'
  • Виячки влиза на мястото на Димитър Петков

75'
  • Иван Коконов напуска, на негово място Кирил Котев

73'
  • Добра атака за домакините, Рангел Абушев потърси подаване, успоредно на голлинията, Мамату Кулибали обаче действа много сигурно и изчисти.

68'
  • Груба грешка на Живко Атанасов, който подари топката на Рангел Абушев пред наказателното поле на Черно море, но футболистът на Марек не успя да отправи точен удар в очертанията на вратата.

59'
  • Центриране на Петков, Мартин Кавдански засече с глава, топката минава над гредата.

55'
  • Павел Петков влиза в игра на мястото на Манолов

46'
  • Ернанес се появи, на мястото на Бургхард

46'
  • Петков излезе, на негово място Бижев

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Димо Атанасов изпълни фаула, много технично, топката прелетя с парабола над стената, но и над вратата на Черно море.

45+3'
  • Даниел Георгиев извърши нарушение срещу Илиян Гаров на границата на наказателното поле. Георгиев получава жълт картон.

45+1'
  • Късмет за гостите, след като се получи неразбирателство в защитата на Черно море, Мишо Венков остави за вратаря Илия Николов, но той се размина с топката, а Рангел Абушев стреля затворен от двамата, но неточно.

45+1'
  • Фаул в полза на Марек. Александър Манолов изпълни, но много неточно, топката мина висооооко над мрежата, пазена от Илия Николов.

38'
  • Треньорът на Берое Петър Хубчев и неговият помощник Левон Апкарян наблюдават на живо срещата.

36'
  • Иван Коконов получи топката от Курьор в наказателното поле, но въпреки че беше непокрит, стреля много неточно.

35'
  • Гол за Черно море. Живко Петков спечели едно единоборство, Иван Коконов пое топката, надбяга Мартин Кавдански и с точен изстрел прати топката първо в напречната греда, а след това тя влезе в мрежата за 1:0.  Това е шести гол за Коконов от началото на сезона.

29'
  • Центриране на Мишо Венков отляво в наказателното поле, защитата на Марек чисти в корнер, след който не последва нищо опасно в полза на гостите.

24'
  • Корнер в полза на Марек,  Димо Атанасов центрира от ъгловия удар, но Живко Атанасов изчисти топката далеч от наказателното поле.

23'
  • Фаул на добра позиция в полза на Черно море. Много неточен директен удар на Ивано Коконов, топката излиза високо над вратата на Марек.

20'
  • Нарушение на Александър Манолов срещу Иван Коконов, за което получава жълт картон.

19'
  • Шут на Бургхард по земя, но неточен и покрай вратата.

14'
  • Много добра атака на Марек, Рангел Абушев стреля от дъгата на наказателното поле, но е аут.