• Владислав Мисяк получава жълт картон.

90+2'
  • Последна смяна за отбора на Марек. Влиза Георг Василев, излиза Александър Манолов.

85'
  • Боби Цонев вкара за 3:1 от дузпа. Тя беше дадена за нарушение срещу Лукаш Гикиевич.

84'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Луис Педро, влиза Илия Димитров.

81'
  • Възможност за Марек, като Димитър Димитров от аутлинията върна към точката на дузпата, но Пламен Илиев улови.

80'
  • Нещо като положение за Левски, но защитник на Марек изби с гърди.

79'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Роман Прохазка, влиза Борислав Стойчев.

74'
  • Играчите на Марек пробват да затруднят с удари от далечна дистанция Пламен Илиев. Но първо Златко Бонев не го затрудни, а после и Димитър Димитров.

73'
  • Рангел Абушев стреля от пряк свободен удар, но прекалено анемично и Пламен Илиев улови.

69'
  • Луис Педро е вторият декориран от състава на Левски заради грубо нарушение срещу Димо Атанасов.

68'
  • Димитър Димитров имаше възможност да изравни за Марек, но изстрелът му мина над вратата.

67'
  • Луис Педро прави резултата 2:1 за Левски! Холандецът получи топката около границата на наказателното поле и с хубав фалцов удар не остави шансове на Емил Михайлов, за да даде отново преднина на "сините".

63'
  • Вече започна гласуването за Играч на мача на Gong.bg! Упражнете своя вот!

61'
  • Луис Педро нахлу в наказателното поле, падна и претендираше за дузпа, но реферът му каза да става.

59'
  • Хубав шанс за Левски да поведе. След центриране на Ради Цонев, Аймен Белаид тръгна към топката, но беше задържан. Реферът не даде дузпа, но после Лукаш Гикиевич от няколко метра не можа да насочи топката към мрежата.

57'
  • Левски беше близо до повеждането. Лукаш Гикиевич получи страхотна топка и стреля с глава, но ударът му срещна напречната греда.

54'
  • В началото на втората част играта се развива в центъра и няма опасности пред двете врати.

51'
  • Начало на второто полувреме!

45+4'
  • Край на първото полувреме на мача!

45+4'
  • Влезлият като резерва Димитър Димитров изравнява резултата дълбоко в добавеното време. След разбъркване пред вратата на Пламен Илиев, той прати топката в мрежата. След корнер Милен Лахчев му свали с глава, а Пламен Илиев не се намеси и Димитров опъна мрежата. Трябва да се отбележи, че реферът даде една минута продължение на първата част, но голът падна повече от минута след изтичането му.

45+2'
  • Шанс и за Марек. Топката попадна на крака на Димитър Димитров, но ударът му беше избит от Роман Прохазка изби в корнер.

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • Втора принудителна смяна за Марек. Излиза топреализаторът на тима Еньо Кръстовчев, влиза младият Димитър Димитров.

42'
  • Лукаш Гикиевич става първият играч на Левски с жълт картон. Той го получава за високо вдигнат крак срещу Борислав Николов.

42'
  • Еньо Кръстовчев пробва да застраши Пламен Илиев с изстрел извън наказателното поле. Топката прелетя в аут, а нападателят се хвана за коляното.

39'
  • Първа смяна в мача. Илиян Гаров излиза от терена заради травма, на негово място влиза Мартин Димитров.

38'
  • Още един хубав шанс за Левски. Луис Педро излезе зад защитата и стреля, но топката се озова у Влади Мисяк. Неговият изстрел беше избит от защитник.

37'
  • Хубава атака на Левски и Боби Цонев имаше шанс за втори гол. Емил Михайлов сбърка и халфът му отне топката, но впоследствие вратарят я взе.

32'
  • Левски откри резултата след точно попадение на Лукаш Гикиевич. Полякът с глава засече топката в мрежата на Емил Михайлов след центриране на Радослав Цонев.

29'
  • Веднага след това и Влади Мисяк получи топката получи топката пред наказателното поле и стреля опасно, но топката прелетя на няколко сантиметра над вратата.

28'
  • Най-чистото положение в мача до момента! Ради Цонев центрира много добре от пряк свободен удар, Лукаш Гикиевич не успя да отиграе добре, но топката стигна до Луис Педро. Ударът на холандеца от няколко метра обаче беше спасен от вратаря. После реферът даде несъществуваща засада и прекрати опасността.

27'
  • Лукаш Гикиевич опропасти хубава атака за Левски. Той беше изведен сам в половината на Марек, но се забави и после се опита да намери свой съотборник в наказателното поле, но подаването му беше много слабо и Лахчев изби.

25'
  • Хубава атака на Левски, но провалена от слабото центриране на Стефан Велев. Иначе преди това, след многоходова комбинация минала през четирима играчи, топката стигна до него, но той се провали с центрирането си.

17'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Борислав Николов от Марек за грубо нарушение срещу Мики Орачев.

15'
  • Хубава атака за Левски, при която Стефан Велев изведе в коридор Владислав Мисяк сам срещу вратаря на Марек, но Емил Михайлов беше по-бърз и хвана топката. Впоследствие се оказа, че е имало и засада.

13'
  • Хубаво центриране на Димо Атанасов от пряк свободен удар, но в последния момент защитник на Левски изби, преди Еньо Кръстовчев да стреля с глава.

9'
  • Първи удар към вратата и за отбора на Марек. След центриране от пряк свободен удар Милен Лахчев стреля с глава, но прати топката встрани от вратата.

6'
  • Първа опасност за състава на Левски. Стефан Велев опита далечна стрелба след корнер, но защитата на Марек изби отново в корнер.