• Край на мача в Разград. Лудогорец победи с 3:1 Славия.

90+5'
  • Жълт картон за Георги Терзиев за груб фаул.

90+4'
  • Гол на Лудогорец беше отменен! Жуниор Кишада се разписа след центриране от корнер и подаване на Марселиньо, но страничният рефер маркира засада. Повторенията обаче показаха, че засада няма.

90+1'
  • Последна смяна в мача. Излиза Вандерсон, влиза Джоди Лукоки.

86'
  • Последна смяна в мача. Излиза Борислав Балджийски, влиза Владимир Семерджиев.

84'
  • Славия намали чрез Муканза. Георги Йомов се оказа непокрит в наказателното поле и стреля мощно към вратата. Топката обаче стигна до далечната греда към Донел Муканза, който беше оставен сам и от един метър опъна мрежата, за да намали на 1:3.

75'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Джонатан Кафу, влиза Жуниор Кишада.

73'
  • Абуд Омар завъртя хубаво топката от пряк свободен удар, но при играта с глава после негов съотборник не можа да вкара.

72'
  • Борислав Балджийски стреля опасно от пряк свободен удар, но топката прелетя над вратата.

69'
  • Козмин Моци вкара от дузпа. Тя беше дадена за нарушение на Стефан Велков срещу Вандерсон. Младият бранител оспори, че е спънал бразилеца, но реферът беше категоричен. После румънецът прати топката неспасяемо в мрежата за 3:0.

64'
  • Втора смяна в Славия. Сердер Сердеров се хвана за слабините и излезе със съмнения за контузия. Влезе Емил Стоев.

58'
  • Първа смяна в Лудогорец. Излиза Венци Керчев, влиза Георги Терзиев.

52'
  • Лекарите ще оказват помощ на Клаудиу Кешеру и Георги Петков. Двамата се сблъскаха в наказателното поле и може би се контузиха.

50'
  • Първа смяна в мача. Излиза Диего Фераресо, на негово място влиза Дани Муканза.

46'
  • Пореден пропуск на Борислав Балджийски пред вратата на Славия, като този път Стоянов изби удара му от границата на наказателното поле.

46'
  • Начало на втората част в Разград.

46'
  • Край на първата част на мача. Лудогорец води убедително с 2:0.

45+2'
  • Вандерсон бележи за втори път в мрежата на Славия. Георги Йомов направи грешка в центъра и Витиня му открадна топката. Останаха съмнения обаче, че португалецът е направил фаул. Той пусна топката към Вандерсон в наказателното поле и бразилецът с прехвърлящ удар направи 2:0.

44'
  • Лудогорец поведе с гол на Джонатан Кафу. Бразилецът открадна топката от Ивайло Димитров в центъра на терена, преодоля цялата защита на Славия и с премерен удар преодоля Георги Петков за 1:0.

37'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Лукас Саша за груб фаул срещу Янис Карабельов.

33'
  • Козмин Моци стреля с глава след корнер, но топката прелетя встрани от вратата.

32'
  • Най-големият пропуск в мача! Сердер Сердеров изведе Борислав Балджийски сам срещу Владо Стоянов, но бившият играч на Монтана стреля в тялото на вратаря и топката излезе в корнер.

30'
  • Лудогорец можеше да се справи много по-добре при една бърза атака. Тогава топката стигна до Вандерсон, но бразилецът се засуети прекалено много и логично топката му беше избита, преди да може да нанесе удар.

29'
  • Клаудиу Кешеру опита далечен изстрел, но прати топката далеч встрани.

23'
  • Страхотна възможност и за Лудогорец. Джонатан Кафу нахлу в наказателното поле и намери непокрития Андрей Препелица, но неговият удар в последния момент беше избит с шпагат от Цветомир Панов.

18'
  • Първи пропуск и за Лудогорец. Джонатан Кафу стреля от границата на наказателното поле, но топката прелетя безопасно встрани от вратата.

12'
  • Славия продължава да играе страхотно. След пробив на Абуд Омар в наказателното поле, топката стигна до Борислав Балджийски около точката на дузпата и той стреля, но в дясната греда.

7'
  • Продължават пропуските на Славия. Сердер Сердеров стреля от наказателното поле, но Владо Стоянов улови.

7'
  • И още една хубава атака на Славия, която завърши с удар с глава на Стефан Велков, но и той не беше точен.

5'
  • Още една хубава атака на Славия завърши с центриране на Сердер Сердеров от левия фланг, но никой не можа да засече прострелния му пас, който беше успореден на голлинията.

4'
  • Първа интересна атака в мача и тя е за Славия. Центрирането на Ивайло Димитров обаче не беше засечено от негов съотборник и Моци изби с глава.