• Препелица смени Вандерсон в състава на Лудогорец.

76'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 2:0. Точен е Клаудиу Кешеру.

76'
  • Христо Иванов успява да спре Вандерсон, излязъл сам срещу него. С шпагат вратаря избива топката.

72'
  • Атанас Илиев е третата смяна в Монтана, влиза на мястото на Данчо Тодоров.

71'
  • Анисе сменя Витиня в състава на Лудогорец.

67'
  • Поплатник се измъкна покрай аутлинията, но нямаше възможност да отправи топката във вратата на покрилия ъгъла Борян.

66'
  • Кешеру стреля силно от пеналта, но Христо Иванов чудесно спасява.

63'
  • Мичев сменя Балджийски в състава на Монтана.

61'
  • Груба грешка на Керчев, но монтанци не стигат до удар към вратата.

60'
  • Удар на Балджийски от фаул, покрай вратата на Лудогорец.

54'
  • Жълт картон за Моци.

53'
  • Плътен изстрел на Иван Минчев, но право в ръцете на Милан Борян.

53'
  • Нова добра възможност за Лудогорец, но топката е избита в корнер. След него защитата на Монтана се справя.

51'
  • Топката попада удобно за стрелба на Витиня, но ударът му изпраща топката високо над вратата на Монтана.

50'
  • Георги Пашов смени Християн Попов в състава на Монтана.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 и много пропуски за Лудогорец.

45+2'
  • Продължително разбъркване и накрая само корнер за Лудогорец.

43'
  • Грубо влизане на Йордан Минев в краката на Балджийски, като по този начин той отвръща за действие секунди по-рано на играч на Монтана. Жълт картон за Минев, а можеше дори и друг цвят за него.

39'
  • Йордан Тодоров получава жълт картон.

37'
  • Нов голям пропуск, сега на Вандерсон, който подобно на Марселиньо прати топката леко и право в ръцете на вратаря.

29'
  • Марселиньо направи нов пропуск от удобна позиция, като стреля в ръцете на Христо Иванов.

28'
  • Голямо разбъркване пред вратата на Лудогорец. Трудно, но защитата се справя със ситуацията.

21'
  • Вандерсон и Марселиньо си попречиха да вкарат от два метра разстояние.

19'
  • Изстрел на Вандерсон от средна дистанция минава встрани от вратата на Монтана.

14'
  • Кешеру е повален пред наказателното поле на Монтана. Кешеру се опита да вкара гол-близнак от същата позиция като в мача с Левски, но прати топката в ръцете на вратаря.

9'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:0. Кафу нахлу отдясно, Георги Ангелов пробва да предотврати гола, но Кафу отблизо откри резултата.