• Последна смяна в мача. Излиза Жуниор Кишада, влиза младият Олег Димитров.

• Четири минути добавено време на този решен мач.

• Хубаво центриране на Витиня, което намери Цветелин Чунчуков на стрелкова позиция, но бившият играч на Ботев стреля с глава на сантиметри в аут.

89'
  • Петър Атанасов открадна от Георги Терзиев, но не успя да отиграе добре и пропиля шанса за Монтана.

86'
  • Жуниор Кишада стреля от пряк свободен удар от добра дистанция, но прати топката високо над вратата.

77'
  • Влиза Цветелин Чунчуков на мястото на Клаудиу Кешеру.

73'
  • Отменен гол за Лудогорец! Младият Денислав Александров излезе зад защитата на Монтана, а успоредно на него тичаше Клаудиу Кешеру. Младокът обаче реши да подаде на румънеца, който вкара, а се оказа, че е бил в засада и затова попадението не беше признато.

72'
  • Самостоятелен пробив на Кишада, при който навърза защитата на противника и излезе на стрелкова позиция в наказателното поле, но стреля в аут.

70'
  • Принудителна смяна за Монтана. Излиза Стивън Петков, влиза Сергей Георгиев.

66'
  • Игор Пластун стреля с глава след центриране от корнер, но топката мина на сантиметри над вратата.

65'
  • Първа смяна за Лудогорец. Влиза Денислав Александров, излиза младият Преслав Петров.

62'
  • Витиня се строполи на земята след съприкосновение с играч на Монтана. Лекарите обаче го вдигнаха на крака.

61'
  • Втора смяна за Монтана. Излиза Андреас Васев, влиза Петър Атанасов.

58'
  • Невероятно куриозен гол за Лудогорец. Клаудиу Кешеру тръгна да прехвърля вратаря от 35-40 метра и Иванов тръгна да лови топката, но левашки я изпусна във вратата си - 2:0 за домакините.

54'
  • Жълт картон за Раиф Мурадов от Монтана.

52'
  • Първа смяна в мача. Излиза Костадин Дяков от Монтана, влиза Даниел Генов.

46'
  • Начало на втората част на мача в Разград.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+2'
  • Жълт картон за Николай Чипев за фаул в центъра.

38'
  • Клаудиу Кешеру падна в наказателното поле на Монтана и поиска дузпа. Но реферът прецени, че такава няма.

38'
  • Кишада не можа да се разпише на сантиметри пред вратата. Той получи страхотен пас от Витиня, но беше разсеян и стреля слабо в краката на вратаря Иванов.

35'
  • Маркиньос получи възможност да стреля от фаул на границата на наказателното поле. Изстрелът му обаче се отклони от стената.

32'
  • Вратарят на Монтана Христо Иванов опита да лъже Кишада, но загуби топката. В крайна сметка стражът се пребори и си я върна, но контузи бразилеца.

29'
  • Сисиньо получава жълт картон от състава на Лудогорец за плесник в лицето на Иван Иванов от Монтана при едно единоборство.

25'
  • Тихомир Трифонов получава първия жълт картон в мача.

24'
  • Чиста възможност за Монтана, първата в мача. Маркиньос получи топката пред наказателното поле и стреля, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

24'
  • Славчо Шоколаров стреля слабо в аут.

22'
  • Нещо като шанс за Лудогорец, но подаването на Клаудиу Кешеру не беше оползотворено от Жуниор Кишада, който стреля разсеяно в аут от точката на дузпата.

17'
  • Удар на Стивън Петков, но неточен. При добавката и Иван Иванов беше безкрайно неточен при обстрела на Милан Борян.

16'
  • Равностойна игра на терена след гола на Лудогорец. Други положения засега няма.

• Лудогорец откри рано-рано! Точен е бившият играч на Монтана Славчо шоколаров, който изненадващо започна титуляр. Той беше изведен зад защитата на гостите с едно докосване от Жуниор Кишада и със слаб, но точен удар покрай вратаря направи 1:0.

4'
  • Първа опасна атака за Лудогорец в този мач, но разградчани се засуетиха и не можаха да отправят удар.