• Край на мача! Лудогорец - Черно море 1:1!

90+6'
  • Уникално грубо влизане на Георги Терзиев в краката на Бижев. Той заслужено получи жълт картон.

90+4'
  • Последна смяна в мача. Излиза голмайсторът за Черно море Матиа Курьор, влиза младокът Андреас Васев.

90+3'
  • Шут от дистанция на Андрей Препелица, но прекалено слаб и Китанов лови.

90+3'
  • Хубава контра за Черно море, при която Вилиан Бижев се откъсна в половината на Лудогорец, но беше застигнат от Георги Терзиев и опасността беше прекратена.

90+1'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза Симеон Райков, влиза Педро Еуженио, за когото това е официален дебют с екипа на варненци.

89'
  • Марк Клок получава жълт картон за бавене на играта.

89'
  • Страхотен шанс за Кешеру да направи обрата пълен! Той стреля от близка дистанция с глава след центриране на Йордан Минев, но вратарят Георги Китанов изби с мъка.

84'
  • Вилиан Бижев получава жълт картон минути след влизането си на терена. Той е за реплика към рефера.

82'
  • Първа смяна за Черно море. Излиза Живко Петков, влиза Вилиан Бижев.

79'
  • След корнер Абел Анисе стреля с глава към далечната греда, но топката прелетя встрани.

76'
  • В рамките само на две минути и двата тима имаха претенции за дузпа. Първо бяха домакините, които искаха такава за нарушение срещу Кешеру, а в ответната атака Живко Петков искаше да бъде дадено нарушение за задържане от страна на Георги Терзиев. Реферът не даде нищо и в двата случая, а повторенията показаха, че е прав.

74'
  • Симеон Райков стреля опасно от пряк свободен удар, топката рикошира в крак на защитник и скоростта ѝ се уби. Въпреки че Борян се подхлъзна, той успя лесно да улови топката.

70'
  • Даниел Георгиев е поредният играч на Черно море с жълт картон.

69'
  • Хубава възможност за варненци. Симеон Райков стреля силно, но Милан Борян боксира опасно летящата към мрежаа му топка.

68'
  • Последна смяна за Лудогорец в мача. Излиза капитанът Светослав Дяков, влиза Джоди Лукоки.

66'
  • Хубава възможност за Черно море, но ударът на Мехди Бурабия мина встрани от вратата. Впоследствие се оказа, че има и нарушение в тази ситуация.

66'
  • Страхотен шанс за пълен обрат в полза на Лудогорец! Натанаел центрира отново от левия фланг и намери Кешеру в наказателното поле. Румънецът стреля с глава, а Мамуту Кулибали увисна. Китанов обаче улови.

64'
  • Мощен шут на Симеон Райков от пряк свободен удар от около 17-18 метра. Милан Борян обаче сигурно улови бомбения изстрел.

61'
  • Йордан Минев става вторият играч на Лудогорец с жълт картон. Получи го за задържане на Живко Петков.

59'
  • Клаудиу Кешеру изравни! Натанаел центрира страхотно от левия фланг и намери румънеца във вратарското поле. Той имаше на гърба си Мамуту Кулибали, но го преодоля и разстреля Китанов за 1:1.

55'
  • Мехди Бурабия напредна и стреля от средна дистанция към вратата на Борян. Топката обаче мина на някоко сантиметра встрани от вратата.

52'
  • Хубава атака на Лудогорец завърши с изстрел на Върджил Мисиджан, но Китанов сигурно лови.

50'
  • Черно море откри резултата! Само 33 секунди след подновяването на играта гостите от Варна поведоха. Точен беше Матиа Курьор, който беше изведен зад защитата от Мехди Бурабия и с прехвърлящ удар преодоля Борян за 1:0!

46'
  • Втора смяна на почивката. Излиза Джонатан Кафу, влиза Абел Анисе.

46'
  • Първа смяна за Лудогорец още на почивката. Влиза Върджил Мисиджан, излиза Алесандър Василев.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част! Лудогорец - Черно море 0:0

45+2'
  • Хубав шанс за Черно море, топката стигна до Симеон Райков в наказателното поле, но неговият изстрел беше избит в последния момент от Натанаел в корнер.

45+2'
  • Шут от дистанция и на Марселиньо, но и неговият изстрел преминава встрани от вратата.

44'
  • Изключително неточен удар от дистанция на Андрей Препелица.

43'
  • Доста слабо изпълнение на Живко Петков. Той стреля изключително неточно от сравнително изгодна позиция.

41'
  • Уникален пропуск на Джонатан Кафу! Той се озова зад защитата на Черно море и стреля опасно, но в последния момент в краката му се хвърли Михаил Венков. Благодарение на това топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

36'
  • Хубав удар на Клаудиу Кешеру от границата на наказателното поле, топката мина леко встрани от гредата.

31'
  • Даниел Георгиев от Черно море получаваше медицинска помощ след единоборство с Натанаел. Всичко обаче е наред и ветеранът се връща в игра.

29'
  • Жълт картон и за Мамуту Кулибали от Черно море за задържане.

27'
  • Играчите на Лудогорец претендират за дузпа за игра с ръка на Михаил Венков. Повторенията обаче показаха, че няма такава и претенциите са неоснователни.

26'
  • Страхотен пропуск на Черно море! След центриране на Симеон Райков, Матиас Курьор стреля с глава от близка дистанция, но в аут. При тази ситуция се видя, че Козмин Моци държи с ръка за фланелката Живко Петков и му пречи да скочи, но реферът не видя дузпа при тази ситуация.

21'
  • Черно море отвърна веднага с контра, при която Курьор беше оставен сам отдясно на наказателното поле. Националът на Мартиника стреля ефектно, но крайно неточно.

19'
  • Невероятно изпълнение на Клаудиу Кешеру от пряк свободен удар, топката обаче срещна лявата греда и Черно море се отърва в тази ситуация.

18'
  • Огромна грешка в защитата на Черно море позволи на Клаудиу Кешеру да излезе сам срещу Китанов. Той обаче реши да търси Кафу и топката беше изчистена от защитата на Черно море.

16'
  • Веднага след това и Живко Петков е декориран в жълто от състава на Черно море за грубо нарушение срещу Георги Терзиев.

14'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Марселиньо за груб фаул срещу Мамуту Кулибали в половината на Черно море.

13'
  • Първи удар към вратата и от страна на Лудогорец. Отправи го Марселиньо от границата на наказателното поле, но Георги Китанов улови.

8'
  • Много хубава атака на Черно море. Мехди Бурабия стигна до аутлинията след грешка в защитата на Лудогорец и центрира успоредно на голлинията към връхлитащия Матиас Курьор. Милан Борян обаче се намеси и изби в последния момент.