• Моци получи жълт картон за реплика срещу съдията.

90+4'
  • Жълт картон за Емил Стоев за нарушение.

90+2'
  • 4 минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Препелица пропусна изгодно полажение като от няколко метра вместо във вратата прати топката в аут.

90+1'
  • Карачанаков получи жълт картон заради бурната си радост след като отбеляза гола.

89'
  • ГОЛ! Пряк свободен удар за Славия. Карачанаков застана зад топката и този път беше точен. Топката се удари в гредата и влетя в мрежата.

88'
  • Михаил Александров получава жълт картон за нарушение. Последва пряк свободен удар, но атаката на Славия се провали.

85'
  • Последна смяна в състава на Славия. Влиза Петър Атанасов, излиза Семерджиев.

82'
  • Георги Терзиев получи жълт картон за нарушение срещу Ивайло Димитров.

79'
  • Михаил Александров влезе на мястото на Мисиджан в състава на Лудогорец.

79'
  • Вандерсон нацели страничната греда, след като влезлия като резерва футболист стреля мощно от далечно разстояние.

78'
  • Антон Карачанаков отново пробва мерника си с изпълнение на пряк свободен удар, но стреля във вратата на Борян, който улови кълбото.

76'
  • Жълт картон за Фераресо

74'
  • Натанаел стреля опасно без подготовка от 14-ина метра, но топката мина на сантиметри над напречната греда.

73'
  • Ндонгала излиза в състава на Славия, влиза Емил Стоев.

72'
  • Мисиджан центрира отдясно, но Пиргов изчисти в корнер.

68'
  • Димитър Пиргов получава жълт картон за нарушение

67'
  • Клаудиу Кешеру се освободи елегантно от съпротивата на съперниковите играчи и с мощен шут нацели напречната греда на Кирев.

65'
  • Марселиньо стреля по посока вратата на Кирев, но стражът на "белите" улови уверено кълбото.

64'
  • Мартинов извърши фаул срещу Мисиджан. Домакините имаха претенции за втори жълт картон, но такъв не последва. След изпълнението Кешеру отигра разиграването, пращайки топката в аут след изстрел с глава.

60'
  • Смяна в състава на Славия. Карабельов замени Мбарга.

58'
  • ГОЛ! Мисиджан откри резултата в полза на домакините, след като Пиргов направи недопустима грешка и прати топката в  съперника, който се възползва от ситуацията.

56'
  • Кешеру отправи топката във вратата на Славия, но имаше вдигнат флаг за засада.

55'
  • Корнер за Лудогорец, след като Мартинов изчисти кълбото. След центрирането не последва опасност за Кирев.

54'
  • Мбарга фаулира съперник и последва пряк свободен удар за Лудогорец. Играта беше подновена мигновено, но атаката на домакините се провали.

53'
  • Диего Фераресо се нуждае от лекарска помощ

50'
  • Опит за атака на Славия, Семерджиев падна в наказателното поле на Лудогорец, а преди това и Моци изблъска в гръб Ндонгала, но съдията остави играта да продължи.

48'
  • Смяна в състава на Лудогорец. На мястото на Анисе влиза Препелица.

46'
  • Смяна в състава на Лудогорец. На мястото на Василев влиза Вандерсон.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Александър Василев овладя топката след пас на Натанаел и стреля, но топката мина встрани от вратата.

45+2'
  • Кешеру с глава прати топката в ръцете на Кирев.

45+1'
  • Карачанаков не успя да измисли нещо умно при атака на Славия и вместо да стреля опита да търси Ивайло Димитров, но не сполучи.

45+1'
  • Играта се понакъса и нарушенията бяха в изобилие в последните минути на полувремето.

• Кешеру фаулира Живко Атанасов в наказателното поле на Славия и последва пряк свободен удар за "белите". Иначе атаката на Лудогорец беше подета от Мисиджан, който намери румънския нападател, но той извърши нарушение в атака.

39'
  • Удар на Марселиньо прати топката право в ръцете на Кирев.

37'
  • Сисиньо центрира към Кирев, но вратарят на Славия улови уверено кълбото.

35'
  • Сисиньо центрира отдясно, Кирев успя с блестящ плонж да изпревари Кешеру и да предотврати опасност пред вратата си.

34'
  • Шут на Ивайло Димитров мина над напречната греда.

33'
  • Карачанаков отново провери мерника си с изпълнение на пряк свободен удар, но топката отново мина над вратата.

32'
  • Несериозен удар на Ндонгала праща топката в аут.

28'
  • Ивайло Димитров беше фаулиран от Моци. Карачанаков застана зад топката, но стреля над вратата.

26'
  • Удар на Ндонгала не намери целта.

25'
  • Кешеру пробва да създаде опасност пред Кирев, но се получи нещо средно между пас и удар, а вратарят на Славия улови кълбото.

24'
  • Фераресо се впусна в атака за Славия, топката попадна в Карачанаков, той центрира, но не успя да затрудни отбраната на домакините.

21'
  • Емил Мартинов от Славия получи жълт картон

18'
  • Нарушение срещу Семерджиев в половината на Лудогорец. Карачанаков отправи топката към наказателното поле, но там атаката беше прекратена от отбраната на Лудогорец, а играч на Славия поиска дузпа.

17'
  • Удар на Семерджиев с глава не успя да затрудни Борян. Играчът на Славия засече центриране отляво по атаката на "белите".

12'
  • Мбарга стреля от далечно разстояние, но гол не падна.

10'
  • Карачанаков изпълни корнер за Славия, играч на Славия падна в наказателното поле след сблъсък с Моци, но играта продължи с опит за атака на Лудогорец.

9'
  • Кирев излезе извън наказателното си поле да посрещне Мисиджан, леко го притесни, крилото на Лудогорец си затвори ъгъла и атаката на домакините се провали.

7'
  • Шут на Марселиньо над вратата.

5'
  • На двубоя присъстват и собствениците на Лудогорец - братята Домусчиеви.

• Пряк свободен удар за Лудогорец. Марселиньо стреля над вратата.

4'
  • Опит за атака на Славия, но Карачанаков не намери добро продължение на топката към вратата на Борян.