• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 4:0. Кишада завърши головата серия за шампионите.

• Владислав Узунов сменя Кифуети в състава на гостите.

• Кишада сменя Марселиньо в състава на Лудогорец.

83'
  • Директен червен картон на Стефан Цонков за нарушение срещу откъсващ се играч .

81'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 3:0. Кешеру се пребори с Цонков и Кавдански в пеналта на гостите и вкара втория си гол в мача.

78'
  • Бен Отман сменя Генков в състава на Локо ГО.

77'
  • Мисиджан сменя Кафу в състава на Лудогорец.

73'
  • Милен Желев получи жълт картон.

72'
  • Спасяване на Борян след удар на Апостолов.

69'
  • Лукоки сменя Вандерсон в състава на Лудогорец.

69'
  • Ндонг получи жълт картон.

67'
  • Кафу излезе сам срещу Банков, вратарят успя да измъкне топката от краката му.

66'
  • Пак хубава атака заЛудогорец, Вандерсон изпраща топката над вратата на гостите.

59'
  • Мечев напуска, Цонков го сменя в състава на Локо ГО.

56'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 2:0. От границата на пеналта Марселиньо завършва успешно хубавата атака на шампионите.

51'
  • Опасен удар на Вандерсон, но топката минава покрай гредата.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ.

45+1'
  • Патица спря временно мача. Куриозен епизод.

45+1'
  • Апостолов от Локо ГО получи жълт картон.

44'
  • Кешеру с нова възможност да обстлева вратата на Локо ГО, но топката преминава покрай десния стълб.

44'
  • Жълт картон за Курьор.

29'
  • Гол на Генков с глава не бе зачетен, защото нападателят на Локо ГО бе в засада.

28'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:0! Клаудиу Кешеру получава балонно центриране и от въздуха вкара топката във вратата на Локо ГО.

25'
  • Нова грешка в отбраната на Лудогорец. Апостолов стреля в ръцете на Борян.

22'
  • Кешеру завърши атака на Лудогорец с удар, който изпрати топката в аут.

18'
  • Курьор от чиста позиция не можа да се възползва от грешката в защитата на Лудогорец и изпрати топката в аут.