• Николай Йорданов пропусна на няколко пъти да вдигне втори жълт картон за Светослав Дяков, а преди това не даде картони и за Роман Безяк, и за Либан Абди, които също можеха да са им втори.

84'
  • Вандерсон е заменен от Анисе.

79'
  • Футболистите на Левски искат дузпа при едно разбъркване в пеналта, но не става ясно с какви основания.

78'
  • Удар на Абди от пряк свободен, излиза покрай вратата на Стоянов в корнер.

77'
  • Първа сериозна възможност за Левски, след продължителна атака, Гаджев прати топката към Абди, и той от 15-тина метра шутира в очертанията на вратата, но без да създаде проблеми на Владо Стоянов.

74'
  • Жълт картон за Аниете.

67'
  • Лукаш Гикевич заменя Стефан Велев.

66'
  • Дани Абало заменя Мишо Александров.

65'
  • 63'
  • Центриране на Ешпиньо от корнер, Вандерсон с глава изненада защитата на Левски и прати топката точно под напречната греда.

61'
  • Центриране на Христо Златински, Пламен Илиев не успя да улови и топката е в корнер.

60'
  • Жълт картон за Либан Абди.

60'
  • Дежурен жълт картон за Дяков, за фаул срещу Аниете.

59'
  • 58'
  • Рисковано връщане на Нину към Илиев, Безяк гони топката към вратаря, но последният все пак намери начин да се справи.

58'
  • Центриране на Михаил Александров отдясно, Илиев боксира отлично.

57'
  • Корнер за Левски, Абди иска повторен корнер в последствие, но реферът прецени, че топката е излязла от играч на "сините".

56'
  • Мачът можете да следите на живо по Diema Sport и Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.

53'
  • Реферът изчака търпеливо играта да спре, преди да даде картон на Роман Прохазка.

52'
  • Емил Нину заменя контузения Веселин Минев.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Левски опитва да излъже защитата на Лудогорец с тънки пасове към Либан Абди, но всички те са пресичани навреме от Моци и компания.

42'
  • Жълт картон за Роман Безяк

40'
  • Светослав Дяков получава медицинска помощ.

36'
  • Кайсара пое топката от центъра на терена, Гаджев не успя да го спре, и му позволи да напредне. Кайсара отправи страхотен фалциран удар от 30-тина метра, но топката прелетя покрай дясната греда на Илиев.

34'
  • Идентичен фаул пред наказателното поле, срещу Безяк, бе отсъден - Ешпиньо изпълни прекия свободен удар, много добре, но Пламен Илиев се разтегна и извади топката преди да влезе в долния десен ъгъл на вратата му.

32'
  • Арбитърът подмина едно нарушение на Дяков срещу Аниете точно пред пеналта на Лудогорец.

30'
  • Първият половин час от двубоя премина освен в джентълменски тон, и без категорични голови положения пред двете врати. И двата отбора не тръгват рисковано напред, стараят се да задържат топката.

30'
  • Първи точен удар - Козмин Моци, право в ръцете на Пламен Илиев.

29'
  • Доста коректни първи 20 минути между Лудогорец и Левски, като при съприкосновенията футболистите подхождат джентълменски.

20'
  • Опит на Роман Безяк, който обаче не нацели добре топката в наказателното поле.

17'
  • Веселин Минев предотврати опасността пред вратата си, но сега получава медицинска помощ.

14'
  • Добра атака за Лудогорец, подхваната от Вандерсон по левия фланг, Ешпиньо пропусна хитро топката към Безяк, който бе на границата на вратарското поле, и Минев самоотвержено се хвърли в краката му.