• Страхотен изстрел на Бабатунде Адениджи към вратата на Лудогорец след подаване от Краев, но Владислав Стоянов се прояви с отлично спасяване.

• Изстрел на Адениджи към вратата на домакините.

86'
  • Нова опасност за Левски и удар над вратата на "сините" на Кешеру.

85'
  • Гол за Лудогорец! Марселиньо се разписа с глава за 2:1 за домакините след центриране на Вандерсон!

81'
  • Галин Иванов от Левски получи жълт картон.

81'
  • Божидар Краев замени Антонио Аниете в състава на Левски.

78'
  • Силен удар на Сисиньо е спасен от вратаря на Левски Боян Йоргачевич.

77'
  • Жълт картон за Джереми Де Ноойер.

77'
  • Изстрел на Сисиньо, който обаче е блокиран.

74'
  • Галин Иванов замени Франсис Нар в състава на Левски.

72'
  • Гол за Лудогорец! Вандерсон реализира за 1:1. Марселиньо насочи топата към Джонатан Кафу. Последва центриране на Натанаел и с глава Вандерсон вкара, след като надскочи Веселин Минев.

70'
  • Лудогорец доминира, но Левски се защитава отлично.

• Сисиньо владее в наказателното поле на Левски. Претенции за игра с ръка, но такава нямаше.

67'
  • Изстрел на Абел Анисе, който праща топката над вратата на Левски.

64'
  • Марселиньо замени Мисиджан в състава на Лудогорец.

63'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов.

61'
  • Чудесно изчистване на Боян Йоргачевич след центриране на Върджил Мисиджан.

58'
  • Светослав Дяков опита да изведе добре Сисиньо в наказателното поле на Левски, но бе отсъдена засада.

57'
  • Страхотна възможност за Лудогорец. Абел Анисе центрира, а Светослав Дяков, който бе оставен непрокрит, не успя да засече топката във вратата на Левски.

56'
  • Жълт картон за Антонио Аниете заради нарушение срещу Върджил Мисиджан.

54'
  • Нова опасност пред вратата на Левски след удар на Дяков. Йоргачевич обаче се прояви с чудесно спасяване.

53'
  • Греда за Лудогорец при удар на Джонатан Кафу, който бе бе оставен непокрит.

52'
  • Слаб удар на Франсис Нар, но без нещо по-опасно пред вратата на Лудогорец.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Подаване към Козмин Моци в наказателното поле на Левски, но той бе изпреварен.

44'
  • "Сините" атакуват в половината на Лудогорец, но домакините отнеха.

40'
  • Натанаел владее отново по левия фланг, Кафу центрира, но Минев застана на пътя на топката.

36'
  • Центриране на Натанаел, а Джонатан Кафу нямаше как да реализира от много малък ъгъл.

33'
  • Корнер за Лудогорец. Защитата на Левски се справи с опасността.

31'
  • След центриране Мисиджан засече, но сттреля над вратата на Левски.

31'
  • Атака за Лудогорец. Върджил Мисиджан бе изпреварен от Веселин Минев в наказателното поле на "сините" и изчисти топката.

30'
  • Опасен изстрел на Роман Прохазка, но словакът прати топката в страни от вратата на Лудогорец. Прохазка бе оставен непокрит от защитата на домакините.

29'
  • Антонио Аниете вкара топката във вратата на Лудогорец, но попадението не бе зачетено заради засада! Аниете получи от Франсис Нар, който не успя да пдаде добре и така испанецът остана в засада. Преди това Нар бе намерен с пас от Бабатунде Адениджи.

23'
  • Жълт картон и за Джонатан Кафу.

17'
  • Жълт картон за Александър Емилов Александров.

17'
  • Изстрел на Роман Прохазка и претенции за игра с ръка на футболист на Лудогорец.

15'
  • Удар на Вандерсон по посока вратата на Йоргачевич, но стражът улови без проблеми.

14'
  • Пропуск на Върджил Мисиджан при чудесна възможност за Лудогорец. Кешеру с отлично подаване, Кафу игра с топката, но впоследствие Мисиджан не успя да засече.

10'
  • Натанаел опита да центрира при атака на домакините, но вратарят на Левски Боян Йоргачевич улови топката.

8'
  • Гол за Левски! Бабатунде Адениджи се възползва от грешка на Козмин Моци и реализира за 1:0 за гостите! Адениджи овладя след пас от Веселин Минев.

6'
  • Домакините владеят и напреднаха в половината на Левски, но не произлезе нещо по-сериозно за "сините".

3'
  • Двубоят стартира с минута мълчание в памет на жертвите от трагичната самолетна катастрофа, при която загинаха и футболисти от бразилския футболен тим Шапекоензе.