• Край на мача!

90+5'
  • Гол за Лудогорец от дузпа! 1:1! Христо Златински вкара от дузпата!

90+1'
  • Дузпа за Лудогорец! Дълъг извеждащ пас към Върджил Мисиджан, Илко Пиргов излезе и удари топката, но съдията Георги Кабаков свири дузпа за Лудогорец. Илко Пиргов получи жълт картон.

90'
  • Абел Анисе е сменен от Веселин Любомиров.

88'
  • Светослав Дяков е сменен от Жуниор Кайсара.

79'
  • Георги Костадинов е сменен от Георги Андонов.

79'
  • Михаил Александров е сменен от Александър Василев.

74'
  • Жуниор Мапуку се пребори с Георги Терзиев, след което стреля отдалеч, но Георги Аргилашки успя да спаси.

71'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, Илко Пиргов излезе и улови топката.

70'
  • Атанас Зехиров получи жълт картон за нарушение срещу Върджил Мисиджан.

68'
  • Гол за Берое! 0:1! Хубав пас към Антон Огнянов, който навлезе в наказателното поле на Лудогорец, след което върна топката към точката на дузпата, където Станислав Костов бе оставен непокрит и стреля, като изпрати топката в десния ъгъл на вратата на Георги Аргилашки.

66'
  • Антон Огнянов стреля много опасно от фаул, Георги Аргилашки успя да избие, след което Жуниор Мапуку стреля опасно, но Георги Терзиев блокира удара му.

65'
  • Савио Нсереко е сменен от Антон Огнянов.

64'
  • Бърза атака за Лудогорец, Юнес Хамза пусна към Анисе, който бе сам срещу Пиргов, но не успя да нанесе добър завършващ удар и след това защитник на Берое успя да изчисти топката.

62'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Берое, Илко Пиргов излезе и улови топката.

61'
  • Много хубава бърза атака за Берое, Елиаш подаде към Мапуку, който стреля, но топката рикошира и бе на път да излъже вратаря Аргилашки, който в последния момент се намеси и изби в корнер.

53'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Лудогорец, където се получи разбъркване, Елиаш стреля с глава, но Михаил Александров успя да избие топката от гол линията.

50'
  • Жуниор Мапуку навърза Александър Александров и Йордан Минев, след което стреля и насочи топката под напречната греда, но Георги Аргилашки успя да избие в корнер.

49'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Три минути е добавеното време на първата част.

45'
  • Центриране по земя в наказателното поле на Берое, но Пиргов улови без проблеми.

40'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, Илко Пиргов излезе и боксира, след което топката попадна във Витиня, който комбинира с Върджил Мисиджан и той стреля, но неточнно в аут.

37'
  • Христо Златински фаулира Игор Джоман и получи жълт картон.

33'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Лудогорец, Жуниор Мапуку стреля с глава, но изпрати топката над напречната греда в аут.

32'
  • Светослав Дяков центрира в малкия пеналт, след което Върджил Мисиджан засече с глава, но Елиаш успя да изчисти кълбото пред погледа на състезател в зелен екип, намиращ се на чиста голова позиция. При последвалото повторно центриране от ъглов удар, Илко Пиргов се извиси над всички и улови.