• 78’ Емил Гъргоров
  • 89’ Маркиньос
  • Край на мача!

90+6'
  • ЦСКА можеше да вземе мача в последната минута. След центриране от корнер Пламен Крачунов стреля с глава, но на няколко сантиметра в аут.

90+6'
  • Маркиньос прави 1:1. Пламен Крачунов центрира от десния фланг и качи топката на главата на бразилеца, който с мощен изстрел я прати в мрежата на Митрев.

89'
  • Траян Траянов от Локо София получава жълт картон.

89'
  • Страхотен шанс за Маркиньос да изравни. Той получи топката зад защитата от Неманя Милисавлевич. В последния момент обаче Румен Трифонов се намеси и изби, за да може Митрев да улови без проблеми.

88'
  • Последна смяна за ЦСКА. Влиза Пламен Крачунов на мястото на Денис Причиненко.

83'
  • Втора смяна за Локо София. Излиза героят до момента Емил Гъргоров, влиза Траян Траянов.

81'
  • Емил Гъргоров вкарва за 1:0! Феноменално изпълнение на Бадема! Той получи топката в наказателното поле, овладя я с петичка и си я нагласи за удар. Той неспасяемо прати топката в мрежата - 1:0!

78'
  • Първа смяна за Локо София. Излиза Антонио Ливраменто, влиза Йордан Тодоров.

78'
  • Хубав опит на Емил Гъргоров да прехвърли Якуб Дивиш с удар от около 35 метра. Топката обаче мина с малко над вратата.

76'
  • Страхотна възможност за ЦСКА! Борис Галчев центрира от фаул и Денис Причиненко с глава стреля опасно под гредата. Божидар Митрев обаче изби.

70'
  • Куриозен автогол можеше да си вкара Марко Ранджелович. Той изчисти на сантиметри от страничната греда една топка след центриране на Жуан Фелипе.

68'
  • Втора смяна за ЦСКА. След червения картон излиза Марио Бъркляча, влиза Маркиньос.

64'
  • Стефан Николич получава втори жълт картон за посягане към главата на Евертон Джилио-Том. Черногирецът заслужено е изгонен.

61'
  • Жълт картон и за Стефан Николич. Той удари Марко Ранджелович в лицето и затова е декориран.

59'
  • Страхотен шанс за Владислав Романов. Той получи топката в дъгата пред наказателното поле и стреля, но на сантиметри встрани от вратата.

57'
  • Първа смяна в мача. Излиза Александър Тунчев, който е с контузия, влиза Валентин Илиев.

56'
  • Първа опасност след почивката. Тя дойде след изпълнение на корнер, при който Марин Оршулич стреля с глава, но топката прелетя над вратата.

52'
  • Начало на второто полувреме на "Надежда".

46'
  • Край на първото полувреме. След много хубава игра, двата отбора не можаха да си вкарат гол.

45+3'
  • Емил Гъргоров можеше да открие резултата с хубав удар от границата на наказателното поле. Изстрелът му обаче мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

45+2'
  • И Денис Причиненко е декориран в жълто заради задържане. Той събори на тревата Даниел Генов.

44'
  • Претенции за дузпа от играчите на ЦСКА. Стефан Николич се измъкна срещу Митрев, но вратарят улови топката. Стражът сякаш повали черногореца на земята, но Георги Кабаков прецени, че дузпа няма.

43'
  • Жълт картон и за Кристиян Супусепа за грубо влизане отзад в краката на Том.

41'
  • Най-чистото положение в този мач до момента! След ъглов удар Александър Тунчев стреля силно с глава, но Божидар Митрев изби в горната греда. После на два пъти играчи на ЦСКА не можаха да се намесят и да добавят топката във вратата от 2-3 метра.

37'
  • Жълт картон и за Камен Хаджиев от състава на Локомотив София. Той го получи за задържане на Стивън Сънди.

35'
  • Хубава продължителна атака на ЦСКА. В крайна сметка топката стигна до Борис Галчев пред наказателното поле, но ударът му мина високо над вратата.

35'
  • Даниел Генов получи хубава топка на границата на наказателното поле, но стрела мощно в аут, далеч от вратата.

32'
  • Страхотен шанс за Локомотив София! Владислав Романов върна топката към Камен Хаджиев на около 25 метра от голлинията. Той стреля мощно, но нацели страничната греда.

28'
  • Невероятен пропуск за ЦСКА! Неманя Милисавлевич центрира от фаул, Стефан Николич не игра добре с глава, но топката стигна на 2-3 метра от вратата до Денис Причиненко. Украинецът обаче я прати високо в облаците в аут.

26'
  • Опасно центриране на Евертон Джилио-Том можеше да се превърне в гол. Топката кацна на горната греда след подаването му и излезе в аут.

24'
  • Първи удар в мача и за Локомотив София. Отправи го Александър Бранеков от над 30 метра. След рикошет топката попадна в ръцете на Дивиш.

17'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Стивън Сънди за поредната му груба изява в центъра.

16'
  • Ужасяващ фаул на Стивън Сънди в центъра. Той стъпи върху ръката на Евертон Джилио-Том и лекарите влязоха на терена да оказват помощ на бразилеца, който е със съмнения за счупена ръка. Сънди дори не получи картон за грубата си проява.

15'
  • Още един много хубав шанс за ЦСКА. Извеждащ пас към Николич не стигна до него, катп защитник изчисти, но точно на крака на Марио Бъркляча. Ударът на хърватина беше спасен от Митрев.

12'
  • Първа опасност в мача. Стефан Николич се пребори със защитник с гръб към вратата, обърна се и стреля, но Божидар Митрев изби. Пасът беше на Жуан Фелипе.

9'
  • Даниел Генов се измъкна зад защитата на ЦСКА и нахлу в наказателното поле. Там той падна след съприкосновение с Александър Тунчев. Реферът обаче прецени, че няма дузпа.