• Край на мача. Локомотив спечели с 2:1.

90+4'
  • Ернандес центрира от пряк свободен удар, но ситуацията беше пропиляна

90+2'
  • Романов пропусна ново изгодно положение за домакините след пас на Преслав Йорданов.

89'
  • Даниел Генов напусна играта, а на негово място се появи Йордан Тодоров

86'
  • Преслав Йорданов пропусна да реши крайния изход, след като от десетина метра стреля високо над гредата.

85'
  • Смяна и в състава на гостите. На мястото на Клок влиза Бургхарт

81'
  • Смяна в състава на домакините. Старокин излиза, влиза Камен Хаджиев

81'
  • Старокин спря Коконов в опит за атака на Черно море

80'
  • Владислав Романов излезе в чиста позиция, но Чанович спаси

79'
  • Сблъсък между Генов и Кулибали, футболистът на Локомотив София падна в наказателното поле, но играта продължи.

78'
  • Елтон центрира в наказателното поле на Черно море, до топката стигна Даниел Генов и с мощен шут се разписа за 2:1

76'
  • Курьор падна в наказателното поле на Локомотив София, получи жълт картон за симулация

75'
  • Преслав Йорданов с опасен изстрел, но Чанович изби кълбото

74'
  • Преслав Йорданов не успя да преодолее Михаил Венков и да организира добра атака в полза на домакините.

73'
  • Романов пробва да организира атака в полза на домакините, но пасът му беше безадресен

73'
  • Гъргоров центрира от пряк свободен удар, но отбраната на "моряците" се справи със ситуацията.

70'
  • Том излиза от терена, Иво Иванов се появява на полето

68'
  • Стенио получава жълт картон

65'
  • Коконов пропусна да вкара втория си гол в мача, но пропусна да се разпише, след като не успя да стигне топката.

64'
  • Елтон получава жълт картон за нарушение срещу Клок

62'
  • 61'
  • Преслав Йорданов излезе в опасна позиция пред Чанович, но стражът на "моряците" се справи.

53'
  • Чанович изчисти кълбото в тялото на Романов, топката се насочи към празната врата, но Котев изчисти кълбото напред.

51'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Станчев влиза Ернандес

46'
  • Себастиан Ернандес пропусна да даде аванс на моряците, след като от 10 метра стреля в аут. Преди това Паланков стреля опасно, Митрев отби, а Ернандес пропусна

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Корнер за Локомотив София, след изпълнението му реферът свири края на първото полувреме.

45+3'
  • Генов насочи топката към голлинията на Черно море, но Венков изчисти в корнер

45+2'
  • Една минута е добавеното време на първата част

45+1'
  • Иван Коконов изравни резултата с плътен шут, който не остави шансове на Митрев.

44'
  • Клок центрира неточно в опита си да организира атака за Черно море, топката излезе в аут

43'
  • Паланков намери Коконов пред наказателното поле на Локомотив, но Гъргоров се намеси авторитетно в решителния момент

40'
  • Том пострада при сблъсък с противников състезател и получава лекарска помощ

40'
  • Преслав Йорданов пробва да намери съотборник в наказателното поле на Черно море, но топката излезе в аут.

38'
  • Първа смяна в състава на Черно море. Иван Коконов влиза не терена на мястото на Петър Златинов.

36'
  • Корнер за Локо София. Йорданов игра с глава, но не сполучи да насочи добре кълбото към Чанович.

35'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Том от домакините за фаул.

34'
  • Гъргоров центрира от пряк свободен удар в полза на домакините, но футболистите на Локо не се разбраха и топката излезе в аут.

25'
  • Клок пусна безадресен пас към половината на Локо София и отбраната на "червено-черните" подеха атака

23'
  • Гол за домакините! Румен Трифонов центрира от ляво в наказателното поле и Преслав Йорданов се разписа с мощен шут

18'
  • Траянов изчисти кълбото в корнер, след като Клок навлезе в наказателното поле на домакините и пробва да стреля. След изпълнението му гостите провалиха атаката си.

17'
  • Романов задържа Курьор в половината на Локомотив, последва нарушение в полза на Черно море, а реферът спести жълт картон за футболиста на Локо. След изпълнението му атаката се провали

15'
  • Том стреля неточно от далечно разстояние

11'
  • На стадион Локомотив заваля сняг, което ще затрудни футболистите на двата отбора

10'
  • Бранеков изчисти топката пред краката на Паланков, който се беше впуснал в атака за Черно море в наказателното поле на домакините

9'
  • Том центрира към Преслав Йорданов, последният стреля, но си затвори ъгъла и топката излезе в аут

8'
  • Удар на Стенио премина над напречната греда

6'
  • Бижев засече с глава центриране на Тодор Паланков от дясно, топката мина над напречната греда

3'
  • Том пробва да центрира топката в наказателното поле на Черно море, но топката нацели страничната греда

2'
  • Националният селекционер Ивайло Петев е на трибуните на стадиона.

• Начало на срещата в квартал "Надежда". Първи с топката започват футболистите на столичани.

1'
  • Срещата може да гледате по Диема Спорт, Gong Play, да следите минута по минута на Gong.bg, както и на честотите на Дарик радио.

• Рефер: Георги Йорданов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport