• Нов удар по посока на вратата на Локо Пловдив завършва в ръцете на Ясин Ел Харуби.

89'
  • Шанс за Славия. Антон Карачанаков шутира към вратата на Локо Пловдив, но неточно.

82'
  • След центриране от ъглов удар, Ел Харуби спаси на косъм вратата си, боксирайки топката.

81'
  • Емил Стоев влиза на мястото на Жереми Манзоро в състава на Славия.

80'
  • Нова смяна в състава на Славия. Петър Атанасов заменя Ивайло Димитров.

75'
  • Емил Гъргоров влиза на мястото на Зоран Балдовалиев.

72'
  • Карачанаков стреля право в ръцете на Ел Харуби.

67'
  • Смяна в състава на Славия. Иван Вълчанов заменя Владимир Семерджиев.

63'
  • Стоянов е принудително заменен от Айкут Янъков.

63'
  • Крум Стоянов контузи ръката си и веднага влезе лекарският екип. Съмненията са за счупване.

62'
  • Отличен шанс за ново попадение на Локо Пловдив, но Зоран Балдовалиев не успя да преодолее Марио Кирев.

60'
  • Гол за Локомотив Пловдив! Мартин Камбуров отново бележи за пловдивчани. Димо Бакалов намери чудесно Камбуров, за който не бе проблем да реализира за 2:0.

57'
  • Карачанаков напредна в атака за Славия, но се забави и бе затворен добре от защитата.

56'
  • Страхотен шанс за Локо Пловдив. Балдовалиев пусна към Мартин Камбуров в наказателното поле, но Марио Кирев се намеси и спаси вратата си, а топката мина на сантиметри от гредата.

48'
  • Смяна в състава на Локо Пловдив. Ласимант влиза на мястото на Велковски.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+3'
  • Претенции за игра с ръка на играч на Славия при атака за Локо Пловдив.

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част.

• Удар от дистанция на Димо Бакалов, но високо над вратата пазена от Марио Кирев.

44'
  • След една лошо изчистена топка от защитата на Славия Лоик Дюфо стреля, но встрани от вратата на Марио Кирев.

41'
  • Чудесна възможност за Славия. Владимир Семерджиев стреля опасно отдясно по атаката на "белите", но Ел Харуби спаси вратата си.

39'
  • Антон Карачанаков опита удар по посока вратата на пловдивчани, но неточно.

35'
  • Гол за Локо Пловдив! Зоран Балдовалиев центрира отляво към Мартин Камбуров, който овладя на гърди на границата на наказателното поле и стреля от воле за 1:0 в полза на домакините.

33'
  • Жълт картон за Николай Димитров за груб фаул срещу Жереми Манзоро.

31'
  • Мартин Камбуров бе изведен в атака, но е отсъдена засада. Ситуацията се повтори на два пъти, като и двата пъти имаше сигнал от реферите.

29'
  • Костадин Дяков стреля отдалеч, след като намери отбитата топка, но вратарят на домакините Ясин Ел Харуби демонстрира страхотен рефлекс и спаси. Ел Харуби изби топката, която попадна в Ивайло Димитров, който обаче бе в засада.

23'
  • Пряк свободен удар за Славия. Жереми Манзоро изпълни, но топката се отби от стената.

22'
  • Ивайло Димитров е фаулиран пред наказателното поле на Локо Пловдив.

21'
  • Добра възможност за Локо Пловдив, но домакините се забавиха. Пламен Крумов центрира към наказателното поле на Славия, но Камбуров не успя да нанесе удар.

20'
  • Домакините опитват нова атака отдясно, но топката би избита в тъч и не последва нищо опасно за Славия.

16'
  • Корнер за Локомотив Пловдив и сред разбъркване последва пас към Мартин Камбуров, който стреля опасно с глава, но право в ръцете на Марио Кирев.

9'
  • Атака за Локомотив Пловдив. Крумов получава, топката стигна до Котев, но опитът за извеждащ пас не се получи.

6'
  • Националният селекционер Ивайло Петев и старши треньорът Едуард Ераносян са на трибуните.

• Теренът на стадиона в Пловдив е в лошо състояние заради падналите дъждове, което ще затруднява футболистите и на двата тима.

• НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Можете да наблюдавате мача в Gong Play и Diema sport2, както и да го проследите по Дарик радио и минута по минута в Gong.bg.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Никола Попов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport 2