• 28’ Веселин Марчев
  • 83’ Мартин Камбуров
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • 3 минути добавено време на срещата.

• ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 2:0! Мартин Камбуров е точен за домакините! Голаджията направи страхотно двойно подаване с намиращия се на точката на дузпата Димо Бакалов и излезе очи в очи с Христо Иванов за трети път в мача. Този път прошка нямаше и с мощен удар под гредата ветеранът удвои преднината на "смърфовете".

83'
  • Последна смяна в Локомотив - Стефан Йевтоски замени Дани Кики.

82'
  • Последна смяна за Монтана - Даниел Генов замени Андреас Васев.

81'
  • Жълт картон за Мартин Райнов от Локомотив.

75'
  • Втори голям пропуск на Камбуров! Димо Бакалов тръгна на рейд успоредно на границата на наказателното поле и чукна много хитро вляво за Камбуров. Нападателят се озова сам срещу Христо Иванов, който тръгна напред. Голмайсторът на Локомотив го финтира, с което си скъси ъгъла спрямо вратата, а накрая шутира в аут покрай близката греда. Бамба също се бе върнал пред голлинията си, но при точен изстрел, трудно щеше да реагира.

75'
  • Невероятна битка между вратаря на Монтана Христо Иванов и Мартин Камбуров. Нападателят опита да догони възсилен извеждащ пас отляво по фланга, а стражът излезе да пресече. Хлъзгавият терен му помогна за това, но след шпагата топката остана спорна. Нападателят притисна с тяло вратаря, който умело гардира и изчисти.

74'
  • Втора смяна и за Монтана - Тихомир Трифонов отстъпи мястото си на Петър Атанасов.

69'
  • Втора смяна в Локомотив Пд - Димо Бакалов се появи в игра, а краят на мача бе за испанеца Мигел Луке.

69'
  • Най-чистата възможност за Монтана! Тихомир Трифонов с много хубав пас прехвърли топката над Павел Виданов, който позволи на Сергей Георгиев се измъкне отдясно. Крилото овладя и нахлу в наказателното поле, където имаш вариант и да стреля. Той предпочете да върне към точката на дузпата, където Атанас Илиев нанесе точен шут. Топката обаче намери тялото на Кирил Котев, а после бе изчистена.

64'
  • През второто полувреме снеговажелжът може би намаля малко, но условията за игра продължават да бъдат доста тежки.

• Димитър Велковски от Локомотив Пловдив си изпроси жълт картон за симулация в наказателното поле на Монтана.

60'
  • Първа смяна в Монтана - Георги Коруджиев напуска, на негово място острието Атанас Илиев.

58'
  • Дани Кики намери Райнов на няколко метра пред дъгата, а националът не се посвени да шутира въпреки дистанцията. Изстрелът му спря в сигурните ръце на Христо Иванов.

52'
  • Първа смяна в Локомотив, още на почивката - Ияд Хамуд напусна игра, на негово място Мартин Райнов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Невероятен пропуск на Мартин Камбуров! Опитният голаджия се възползва от неразбирателство между Шоко и Иван Михов, за да им отмъкне топката и да нахлуе по диагонала в наказателното поле. От около 8-9 метра той пробва да шутира високо до близката греда, ала Христо Иванов докосна топката дотолкова, че да я отбие над гредата.

45'
  • 2 минути добавено време към първото полувреме.

• Пряк свободен удар за Локомотив почти фронтално срещу вратата и на близо 28 метра от нея. Мартин Камбуров пробва изпълнение по земя, което не доведе до заплаха за Христо Иванов. Стражът на Монтана сигурно улови.

42'
  • Пряк свободен удар за Монтана отляво по атаката, точно пред ъгъла на пеналта. Христос Контохристос центрира много остро във вратарското поле, а Ел Харуби не изби много убедително. Все пак до опасност за вратата му не се стигна.

39'
  • Добър шанс пред Стивън Петков! Защитата на Локомотив изби топката след центриране от ъглов удар вдясно от вратата на Ел Харуби. Васев отново овладя и центрира повторно, като намери Стивън Петков на около 9-10 метра от вратата. Нападателят пробва удар с глава, който беше лек и спря в ръцете на вратаря.

37'
  • Нелоша атака за Монтана отляво. Андреас Васев комбинира с включилия се напред Контохристос, който центрира остро по земята и намери отново Васев. От 9-10 метра последният не можа да стреля много силно и Ел Харуби улови.

33'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - 1:0! След повторен опит при ъгловия удар Дани Кики много умело насочи топката към далечната греда. Там Веселин Марчев спечели единоборството във въздуха и от 6-7 метра с глава прониза долния десен ъгъл.

28'
  • Мачът временно е прекъснат, за да се почистят линиите на терена, тъй като вече не се виждат ясно.

• Пряк свободен удар за Монтана на около 25-26 метра отдясно на наказателното поле на Локомотив. Костадин Дяков чукна леко встрани за Стивън Петков, който нанесе силен шут, който беше доста встрани от целта. Предвид все по-тежкия терен подобни ходове изглеждат напълно оправдани.

22'
  • Камбуров находчиво с пас по тревата изведе Марчев отдясно по атаката на позиция за центриране. "Десетката" на Локомотив опита такова по земята, но Христос Контохристос елиминира по-голяма опасност.

21'
  • Много добра атака на Локомотив, при която Хамуд изведе Мартин Камбуров в дълбочина отляво. Нападателят догони топката до наказателното поле и тръгна навътре, след което направи опит да върне към Хамуд. Иван Михов пресече подаването, което после се озова и в ръцете на вратаря.

13'
  • Условията за игра не са никак леки, тъй като в Пловдив снегът продължава да се сипе здраво. Въпреки че теренът беше почистен преди началото на срещата, вече се образува тънка бяла покривка.

• Само 37 секунди трябваха на Локомотив за първото опасно положение! Пламен Крумов получи от Велковски отдясно по атаката. Христос Контохристос блокира първият му опит за центриране, но при втория опитният футболист намери нисичкият Ияд Хамуд пред вратарското поле. Младокът като че ли не очакваше това и с глава стреля много над гредата.

1'
  • НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката на заснежения терен е за домакините от Локомотив Пловдив.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Стефан Апостолов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport