• 41’ Даниел Генов
  • 45+2’ Ламжед Шехуди
  • КРАЙ НА МАЧА

90+2'
  • 2 минути добавено време.

• Последна смяна в Локомотив София - Даниел Васев вместо Том.

81'
  • Страхотен шут на Том отдалеч! Трифонов започна акцията отляво и пусна към центъра, където бразилецът не се посвени да стреля от около 28 метра. Топката прелетя на косъм над гредата зад Витанов.

81'
  • Нов шанс за гостите, Том изскача на удобна позиция отдясно в наказателното поле. Бразилецът опита да завърши с ефектен прехвърлящ удар, в който обаче нямаше достатъчно сила и Витанов улови.

73'
  • Втора смяна в Локомотив  - Даниел Гаджев вместо Антонио Ливраменто.

69'
  • Страхотен пропуск за домакините! Маламов успя да се пребори с Хаджиев в наказателно поле и топката попадна у Карагерен, който отблизо трябваше само да преодолее Митрев. Вратарят тръгна напред да го затваря, а крилото но домакините стреля към близкия долен ъгъл, но намери само външната страна на мрежата.

64'
  • Фрапантен пропуск на Романов! Генов започна контраатака с пробив отляво, който наглед притъпи остротата си, ала крилото намери начин да подаде към Трифонов пред себе си. Бранителят центрира по тревата към Романов, който се хвърли на шпагат, не не можа да засече.

63'
  • Ъглов удар за Локо София отляво спрямо вратата. Романов центрира кълбото към близката греда, където то мина покрай няколко играчи, преди Витанов да го избие в краката на Траянов. Последният реагира бързо и го прати далеч от наказателното поле.

62'
  • Последна смяна в Локомотив Пловдив - Георги Вълчев вместо контузилия се Янко Сандански.

55'
  • Медицинска помощ за Янко Сандански, който за момента напусна терена накуцвайки.

53'
  • Янко Сандански получи малко повече пространство и опита тежък изстрел от дистация, който обаче рикошира в гърба на Иво Иванов. Венелин Филипов впоследствие също опита късмета си, но без да затрудни особено Митрев.

52'
  • Локомотив Пловдив опита по-напористо начало на втората част, но дотук опитите им поне за почетен гол удрят на камък.

• Смяна на почивката в Локомотив Пловдив - Станислав Маламов вместо Дани Кики.

46'
  • Смяна на почивката в Локомотив Пловдив - Емерик де Врийзе вместо Мартин Камбуров.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Локо Пловдив подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+4'
  • Гол за Локомотив София - 0:4! Шехуди бележи втория си гол в мача! Скандални действия в отбрана на домакините спомогнаха за увеличаването на техния пасив. Първо лошо излизане на Витанов накара Грънчов да чисти, но той не се справи много добре. Топката отиде у Том отдясно, който центрира балонно, а Богомил Дяков опита несериозно изчистване с пета. Кълбото попадна у Шехуди, който отблизо стреля мощно и опъна мрежата.

45+2'
  • Гол за Локомотив София - 0:3! Много сериозен гаф на Ангел Грънчов, който дълго време гледа и преследва дългото подаване към Даниел Генов, но в крайна сметко крилото овладя в наказателното поле. Играчът с номер 7 на два пъти завъртя бранителя, преди да стреля много прецизно по тревата до лявата греда зад Витанов.

41'
  • Домакините от Локомотив Пловдив поискаха дузпа, след като Якимов шутира в наказателното поле, а топката се отклони първо от крака на Трифонов, а после го удари в ръката. Ивайло Стоянов обаче с категорични жестове показа, че играта трябва да продължи.

39'
  • Дяков центрира отдясно по атаката на пловдивчани, а с подаването се размина Мартин Камбуров. Якимов стигна до топката в другия край на пеналта, ала пасът му към Траянов бе пресечен.

38'
  • Жълт картон за Венелин Филипов, който закъсня с шпагата си срещу Елтон.

35'
  • Много голяма грешка на Митрев! Елтон върна към вратаря си, който понечи да изчисти, но прати кълбото право у Камбуров пред дъгата. Нападателят стреля без забавяне, ала в обсега на Митрев, който улови.

34'
  • Гол за Локомотив София - 0:2! Румен Трифонов наглед центрира безадресно отляво, но Том стигна до топката до аутлинията по другото крило. Бразилецът завъртя към далечната греда, където Шехуди необяснимо бе оставен да стреля с глава под сглобката на Витанов.

29'
  • Елтон метна меко подаване към непокрития отдясно Том. Опорният халф си поведе дълго и стигна до ъгъла на наказателното поле, откъдето опита мощно воле, прелетяло доста встрани покрай близкия ъгъл.

29'
  • Спокойни минути след попадението на гостите. Пловдивчани така и не успяват да организират опасна атака, докато противникът е доволен просто да задържа топката и да затваря подстъпите към вратата си.

• Гол за Локомотив София - 0:1! Централният защитник Ранджелович бележи, макар да бе с много малко в засада. Владислав Романов изпълни пряк свободен удар вляво точно пред ъгъла на наказателното поле. Крилото изненада всички с ниско подаване, а на далечната греда Ранджелович беше на точното място, за да добута кълбото в мрежата.

21'
  • Принудителна смяна в Локомотив София - Румен Трифонов вместо Траян Траянов. Бившият играч на ЦСКА ще застане на левия бек, докато Камен Хаджиев ще мине до Ранджелович в центъра на "червено-черната отбрана".

15'
  • Почти сигурно централният защитник на Локомотив София Траян Траянов няма да продължи мача. Той падна лошо върху китката си при прекия свободен преди малко. Най-вероятно бранителя е счупил ръката си и затова бе откаран с линейка.

15'
  • Голяма грешка на Ванчо Траянов, който се замота с топката пред дъгата и позволи на Шехуди да му отнеме. Нападателят обаче избра да играе сам и сбърка, пращайки кълбото над гредата.

13'
  • Страхотен шанс за Локомотив София! Даниел Генов центрира от пряк свободен удар, отсъден на 1-2 метра отляво на наказателното поле. Александър Витанов закъсня с излизането си и Камен Хаджиев стигна първи до топката, но изстрелът му с глава премина доста встрани от опразнената врата.

11'
  • Медицинска помощ и за вратаря на Локомотив София Божидар Митрев, който напусна наказателното си поле, за да избие пас към Якимов, а после удари главата си в рамото на крилото.

9'
  • Янко Сандански спря Антонио Ливраменто с прецизен шпагат край тъчлинията в центъра на терена, но остана на тревата. Халфът беше изкаран извън очертанията, където получи медицинска помощ, а след това се върна в игра.

7'
  • Елтон с пробив отдясно и центриране към далечната греда. Романов обаче не можа да стигне до топката, която излезе в аут.

3'
  • НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката бе за гостите от София.

1'
  • Двубоят стартира с минута мълчание в памет на 20-годишния юноша на Локомотив Пловдив Йордан Пенев, който загина на 8 декември при пътен инцидент.

• Преди началото на мача ще бъде връчен почетен плакет на първия асистент-съдия Цветан Трифонов, за който това ще бъде последен мач в кариерата.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Ивайло Стоянов
    Излъчва: Darik radio, Diema, Diema, Darik radio