• Антон Огнянов имаше шанс да стреля, но реши да подаде към Нуриддин Давронов. Пасът не беше точен и играчите на Дунав пропиляха възможността да се разпишат.

• Осама Рашид заменя Ванчо Траянов в състава на Локомотив.

77'
  • Нуриддин Давронов влезе на мястото на Васил Шопов.

77'
  • Мартин Камбуров попадна в изгодна ситуция да открие резултата, но Луков отново блесна със страхотно спасяване.

73'
  • Юлиян Ненов излиза, Николай Колев влиза в игра.

70'
  • Дани Кики отправи силен удар от далчена дистанция, но топката мина изчън очертанията на вратата.

69'
  • Симеон Райков влиза в игра на мястото на Веселин Марчев.

65'
  • Камбуров си издейства нарушение. При отсъден пряк свободен удар той стреля опасно, но топката мина над вратата.

57'
  • При икзючително опасна атака от страна на Дунав, Веселин Марчев изчисти топката от гол линията.

49'
  • Жълт картон за Мартин Райнов.

48'
  • Иван Горанов извърши нарушение срещу Юлиян Ненов, който имаше нужда от лекарска намеса, но в крайна сметка се завърна в игра.

47'
  • Начало на второто получреме.

45+3'
  • Край на първо полувреме.

45+3'
  • И Мирослав Будинов намери пролука в защитата и стреля, но Ел Харуби отново беше на мястото си и изби топката.

38'
  • Самир Аясс се възползва от дупка в защитата на пловдивчани и стреля към вратата, но топката мина ниско покрай лявата греда.

36'
  • Мартин Камбуров отново намери  Дани Кики, който отправи силен удар към вратата на Русе, но Мартин Луков изби топката с крак и отново спаси отбора си.

34'
  • Пламен Крумов от състава на пловдивчани също видя жълтия цвят заради реплики срещу съдията.

31'
  • Михаил Милчев получи жълт картон за остро влизане в краката на Дани Кики.

31'
  • Съдията отсъди пряк свободен удар в полза на Локомотив, от който обаче Мартин Камбуров не успя да се възползва.

28'
  • Дани Кики отново атакува, но бе фаулиран от капитана на Дунав Диян Димов, който получи жълт картон за нарушението.

26'
  • Опасно разиграване между Димо Бакалов и Дани Кики пред вратата на Русе, което обаче не се разви по желания начин.

24'
  • Антон Огнянов с удар към вратата на Локомотив, но той мина далеч от целта.

19'
  • Опасно центриране на Дани Кики, което завърши в ръцете на Луков

16'
  • Дани Кики направи фрапантен пропуск при първото чисто положение за Локомотив. Мартин Луков спаси и не позволи да има промяна в резултата.